برگزاری جلسه ستاد راهبردی بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و كشاورزان شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه ستاد راهبردی بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و كشاورزان شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد راهبردی بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و كشاورزان شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد، فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد یکی از خدمات مهم کشور را بیمه کشاورزان و روستائیان برشمرود و افزود: بیمه روستاییان و عشایر مانعی برای مهاجرت مردم از روستا به شهر و عاملی مهم برای حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد می باشد به طوری در آینده این افراد نیازی به نهادهایی مانند کمیته امداد و بهزیستی نخواهند داشت.

عباس اقبال ضمن تأکید بر اطلاع رسانی به كشاورزان و روستائیان توسط شوراها، دهیاران، بخشداران و مسئولین مرتبط خواستار تلاش و جدیت برای تحت پوشش قراردادن کشاورزان و روستائیان شد.

انجام اقدامات لازم در خصوص حضور كارگزار بیمه در مركز شهرستان توسط صندوق بیمه استان، برگزاری كلاس های توجیهی برای بهورزان، مدیران مدارس و كشاورزان توسط ادارات مرتبط و نصب بنر ها و بروشورهای تبلیغاتی در سطح شهر و توزیع بین مردم برای اطلاع رسانی از مصوبات این جلسه بود.