برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی شهرستان بهاباد

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ای به منظور برنامه ریزی و گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی در شهرستان بهاباد با حضور معاون فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.  

معاون فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با بیان اینکه در منشور دولت تدبیر و امید بر شفاف سازی اخبار و انعکاس دقیق اخبار به مردم تاکید شده است گفت: توقع دولت این است که اخبار ادارات به مردم منعکس شود چه در سایت خبری ادارات یا خبرگزاری ها که نقش مهمی را دارد.

"محمد هوشمند" افزود: اطلاع رسانی مناسبت های ملی و مذهبی به مردم کار روابط عمومی است و باید با اطلاع دقیق از تاریخ و روز مناسبتهای ملی و مذهبی در تقویم آمادگی داشته باشند و با نصب پارچه یا بنر در ادارات خود مردم را اطلاع رسانی کنند.

"محمد هوشمند" با تبیین  اهمیت روابط عمومی در ادارات گفت: کار روابط عمومی فقط محدود به خبر و نصب بنر و سایر موارد نیست؛ بلکه موفقیت یک مجموعه مرهون تدبیر و تلاش روابط عمومی است که باید با برقراری ارتباط با مردم و شفاف سازی عملکرد مدیران خود باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

وی با اشاره به دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود گفت: روابط عمومی ها در ایجاد و برقراری آرامش در جامعه نقش مهمی دارند و باید سعی کنید فضایی آرام داشته باشیم و این فضا نباید متشنج شود تا برخی افراد از آن استفاده کنند.

مسئول روابط عمومی فرمانداری بهاباد با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است گفت: قطعاً این نامگذاری هوشیارانه بوده است و اهمیت تعامل بین دولت و ملت را نشان می دهد که روابط عمومی ها نقش مهمی را در ایجاد آرامش و همدلی بین مسئولین و مردم دارند.

اسماعیل زاده با بیان اینکه ستاد بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی شهرستان ها امسال برای اولین است تشکیل می شود گفت: از 27 اردیبهشت ماه تا دوم خرداد ماه هفته ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده و شعار امسال هفته ارتباطات و روابط عمومی استان "روابط عمومی آینه همدلی و همزبانی" است.

وی افزود: روابط عمومی ها باید با فضاسازی، برنامه ریزی و اجرای برنامه های هفته ارتباطات و روابط عمومی نگاه ویژه ای به این هفته که متعلق به خود آنها می باشد داشته باشند.

در ادامه جلسه در خصوص برنامه ریزی و برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته ارتباطات و روابط عمومی بحث و تبادل نظر شد.

برگزاری نشست روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری و برگزاری دوره آموزش خبرنویسی ویژه روابط عمومی ها از جمله برنامه های هفته ارتباطات و روابط عمومی شهرستان بهاباد می باشد.