برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد/ برنامه های چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد/ برنامه های چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور امام جمعه بهاباد، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد، بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد. 

فرماندار بهاباد گرامیداشت چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی را وظیفه ملی همه اقشار جامعه دانست و گفت: باید به نحوه احسن برای برگزاری پرشکوه سالگرد پیروی انقلاب اسلامی برنامه ریزی شود.

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به شیوع کرونا ویروس، بر استفاده از فضای مجازی تأکید نمود و افزود: برنامه های دهه فجر شهرستان بهاباد به صورت مجازی برگزار شود و تبلیغات برای تجمع مردمی صورت نگیرد.

وی خواستار توجه جدی مسئولین به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد و گفت: اگر ما مسئولین در این مقام و مسئولیت هستیم به واسطه خود شهدا و این انقلاب است و لذا در این ایام ا... وظیفه خود را باید به نحو احسن انجام دهیم.

خانی زاده بر فضاسازی پرشکوه شهری، اداری، محلات و اصناف برای گرامی داشت ایام ا... دهه فجر تأکید ویژه نمود و افزود: این آذین بندی ها باید همانند نیمه شعبان باشد و باتوجه به مصادف بودن با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، پرنگ تر از سالهای قبل باشد.

امام جمعه بهاباد طی سخنانی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی بر بیان این دستاوردها توسط مبلغین و روحانیون تأکید نمود و گفت: کشورهای غربی از توسعه انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران وحشت دارند.

حجت الاسلام و المسلمین بشکانی دهه فجر را فرصتی برای یادآوری روزهای خاطره انگیز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و با اظهار اینکه همه به انقلاب اسلامی بدهکار هستیم خواستار کیفیت بخشی به برنامه ها و بازنگری در نحوه فضاسازی شهری و روستایی شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه ایام ا... دهه فجر ریشه قرآنی دارد گفت: انتظار داریم که برنامه های شاد اجرا شود و فضای مناسب شهری تزئین شود.

حجت الاسلام و المسلمین فخرالدینی باتوجه به شیوع کرونا و تأثیر آن در کاهش برنامه حضوری مردم، به اهمیت فضای مجازی اشاره نمود و گفت: مشارکت فعال مردم در فضای مجازی برای گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و اجرای برنامه های مختلف به صورت مجازی، مشت محکمی از سوی ملت ایران به دهان یاوه گویانی است نمی خواستند چهملین سالگرد انقلاب اسلامی برسد.

وی افزود: به فضل الهی، انقلاب اسلامی دشمنان را بیش از گذشته زمین گیر و ناکام خواهد گذاشت و پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی خود حضرت مهدی(عج) خواهد رسید.

در این جلسه مسئولین و اعضای کمیته های 16 گانه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد تعیین شدند و به بیان برنامه های پیشنهادی خود در دهه فجر پرداختند.

نورافشانی در فضای محدود باتوجه به شیوع کرونا، دیدار با خانواده شهدا در راستای کنگره بزرگداشت شهدا، اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب و خدمات دولت، رژه موتوری و خودرویی در 12 و 22 بهمن و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی از مهمترین برنامه های شاخص است که در شهرستان بهاباد اجرا خواهد شد.