برگزاری جشن پیروزی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن عسکری(ع) بهاباد

برگزاری جشن پیروزی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن عسکری(ع) بهاباددر پنجمین روز از دهه مبارک فجر، جشن پیروزی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانی زاده فرماندار بهاباد، اقبال فرماندار سابق،  شورای اسلامی شهر، دبیر ستاد دهه فجر شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل  مسجد امام حسن عسکری(ع) بهاباد برگزار شد. 
 
 سخنران این مراسم "عباس اقبال" فرماندار سابق بهاباد بود که پیرامون شخصیت حضرت امام خمینی(ره)، خصوصیت مهم انقلاب از جمله طرفداری از مستضعفین و استکبارستیزی مطالبی بیان داشت. 
 
همچنین "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: برگزاری جشن های دهه فجر یادآور اتحاد و همبستگی ملت ایران در پیروی از معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و رشادت های شهدا است که توانستیم با این انقلاب، به خواسته خود که ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی بود برسیم.
 
قرائت شعر توسط شاعران برجسته بهاباد آقایان محمدی نیا و غلامی، اجرای سرود توسط گروه سرود مدافعان حرم و غنچه های انقلاب پایگاه مقاومت شهید بهشتی از برنامه های این جشن بود. 
 
جشن های دهه فجر هرشب در یک مسجد برگزار می شود که جشن بعدی در مسجد امام حسین(ع) بهاباد بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.