برگزاری جشن سی و هشتمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جوادلائمه بهاباد

برگزاری جشن سی و هشتمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جوادلائمه بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جشن سی و هشتمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جوادلائمه بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر سی و هشتمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی هدیه بزرگ الهی و یکی از معجزات عصر حاضر است که به رهبری امام امت و حمایت مردم شکل گرفت و امروز موجب بیداری اسلامی در جهان شده است.

وی به صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به جهان و کاهش نفوذ و قدرت آمریکا در منطقه اشاره نمود و گفت: آمریکا جهت منحرف نمودن بیداری اسلامی در کشورهای منطقه، جنگ هایی در کشورها از جمله عراق، یمن و سوریه به راه انداخت و چون مردم این کشورها بیدار شده اند با استقامت آنها روبرو شد و شکست های فرواوانی خورده است.

اقبال خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران الگوی بی بدیل برای مبارزه با استکبار و سلطه است و توفتده تر از گذشته به راه خود ادامه می دهد و قطعاً پرچم این انقلاب به دست حضرت مهدی(عج) سپرده خواهد شد.

اجرای سرود، شعر طنز و مسابقه از دیگر برنامه های این مراسم بود.