برگزاری جشن انقلاب همراه با انتخابات نمادین مجلس شورای اسلامی در مسجد ابوالفضل محمدآباد بهاباد

برگزاری جشن انقلاب همراه با انتخابات نمادین مجلس شورای اسلامی در مسجد ابوالفضل محمدآباد بهابادبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به مناسبت یوم الله 22 بهمن، جشن انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم، رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و تعدادی از مسئولین در مسجد ابوالفضل(ع) بهاباد برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر بهاباد در مراسم جشن یادشده با اشاره به اهمیت و جایگاه ایام الله دهه فجر، گفت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب و نظام  وظیفه دینی و ملی همه ماست و همه ما در این زمینه مسوولیت داریم.

"سید محمود میرابوالقاسمی بهابادی" با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به نقش امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب، عنوان کرد: انقلاب ایران ثمره بیداری اسلامی مردم ایران و رهبری عالمانه امام خمینی(ره) بود و به همین دلیل باید این نقش و رسالت به نسل جدید انتقال یابد.

رییس شورای استان یزد در ادامه با بیان اینکه امروز حفظ انقلاب مهمتر از دستاوردهای آن است، گفت: باید با پیروی از خط ولایت و بیداری و بصیرت، راه شهدا و آرمان‌های انقلاب را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه چهار عامل ایمان به خدا، پیروی از ولایت و وجود رهبری معظم، صبر و بردباری در مقابل مشکلات و وحدت و همدلی برای حفظ دستاوردهای انقلاب بنا نهاده شد، گفت: ولایت مداری و بصیرت موجب پیروزی انقلاب شد.

میرابوالقاسمی بهابادی اضافه کرد: با قدوم مبارک امام امت  انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و پای همه ابرقدرت‌ها برای همیشه از این سرزمین کوتاه شد و امروز به‌عنوان قدرت نخست منطقه ای می‌توانیم ایفای نقش کنیم و رسالتی که انقلاب داشته به بهترین شکل پیدا شده است.

وی با بیان اینکه انقلاب، ایران را از وابستگی به بیگانگان نجات داد، گفت: مردم پیش از انقلاب هیچ حقی در تعیین سرنوشت خود نداشتند حتی مقامات کشور نیز از سوی بیگانگان انتخاب می‌شدند، این اوج ذلت یک ملت است که دیگران برای آنها تصمیم‌ بگیرند در حالیکه انقلاب اسلامی به ما آبرو و عزت داد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب ادامه داد: قدرت دین و قدرت ملت ها یکی از این دستاوردها بود، وحدت و مقاومت و ایجاد فضای همدلی بین شیعیان و اهل سنت رمز موفقیت ماست چراکه مردم عراق خط مقاومت را انتخاب کردند.

رییس شورای عالی استان ها بابیان اینکه در چهل و یکمین سالگرد انقلاب باید به دستاوردهای بی نظیر نظام توجه کنیم خاطرنشان کرد: استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشورمان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

میرابوالقاسمی گفت:  حکومت جمهوری اسلامی نگذاشت در هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشور  را جدا کنند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب باعث رشد و تعالی کشور در زمینه های مختلف شد، عنوان کردد: دشمن همچنان در حال توطئه علیه انقلاب است.

در حاشیه این جشن انتخابات نمادین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد و شرکت کنند برگه های رای که در سه رنگ برچم جمهوری اسلامی ایران نوشته شده بود "به کوری چشم دشمنان، با شور و شوق در انتخابات دوم اسفندماه شرکت می کنم" را در صندوق رأی انداختند.

اجرای سرود، تئاتر، شعر و مسابقه از دیگر برنامه های  این جشن بود .