برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به ریاست خانی زاده فرماندار جدید بهاباد

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به ریاست خانی زاده فرماندار جدید بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد صبح امروز به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

 

این جلسه که اولین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست محمدمهدی خانی زاده بود با دستور کار فرآیند ارزیابی عملکرد مدیران توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و جلسه مشترک اعضای شورای اداری با ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برای ارائه خدمات هرچه بهتر به گردشگران و مسافرین نوروزی برگزار شد.

 

همچنین در این جلسه که به یاد شهید "محمد اسماعیلی" تنها شهید روستای دهنوملااسماعیل برگزار شد از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل به عمل آمد.

 

حجة الاسلام والمسلمین بشکانی امام جمعه بهاباد در این جلسه مطالبی در خصوص بالا بردن راندمان کاری برنامه های ادارات با داشتن طرح و برنامه، وظیفه مسئولین نسبت به حقوق شهروندان و توسعه فرهنگی شهرستان مطالبی بیان داشت.

 

خانی زاده فرماندار بهاباد هم در ابتدای سخنان خود با اشاره به ارسال برنامه های کوتاه مدت تا بلند مدت ادارات با بیان تذکراتی نسبت به برنامه های ارسالی مسئولین ادارات، خواستار توجه بیشتر به خدمت رسانی به مردم شد.

 

برگزاری نمایشگاه بهاره، تأمین و نظارت بر عرضه کالاهای پرمصرف، تشدید بازرسی از اصناف، مسائل مربوط به اشتغالزایی و پرداخت تسهیلات در این زمینه، اقامه نماز و وضعیت نمازخانه های مدارس و ادارات، مسائل مربوط به گردشگری، پیگیری مشکلات و نیازهای شهرستان توسط مسئولین ادارات در ادارات کل استان از برخی مواردی بود که فرماندار مطرح و بر آنها تأکید نمود.

 

اعطای ابلاغ مسئولین کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان و همچنین معرفی "علیرضا کاظمی" به عنوان مسئول حوزه مقاومت بسیج ادارات امام خامنه ای بهاباد از دیگر برنامه های این جلسه بود.