برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و حداکثری ماموریت اصلی عوامل انتخابات است

برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و حداکثری ماموریت اصلی عوامل انتخابات استبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ پنجمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهاباد صبح امروز 23 بهمن 98 به ریاست" حسین زینلی" و با حضور "محمد هوشمند" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرپرست بخشداری آسفیچ، "حسین دشتی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات برگزار شد.

"حسین زینلی" با بیان اینکه برنامه ریزی های کامل در زمینه برگزاری انتخابات صورت گرفته است گفت: برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و حداکثری ماموریت اصلی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات است و لذا برای تحقق آن باید با از تمام ظرفیت ها و امکانات شهرستان استفاده نمود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان در این جلسه به نقش حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی نقش در شکست توطئه های دشمنان اشاره نمود و گفت: انشاءا... در دوم اسفندماه ۹۸ حماسه دیگری توسط مردم در شهرستان رقم خواهد خورد.  

در این جلسه مسئولین کمیته ها گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های پیش رو برای برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه نمودند.