برنامه های فرهنگی و مذهبی به صورت مجازی برگزار شود

برنامه های فرهنگی و مذهبی به صورت مجازی برگزار شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با فرماندار بهاباد دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی و مشکلات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

فرماندار بهاباد ضمن تقدیر و تشکر ویژه از رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در همکاری و فعالیت میدانی برای کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس گفت: روحانیون در این راستا نیز پیشگام بودند و در این شهرستان نیز شاهد فعالیت روحانیون برای پیشگیری از کرونا ویروس هستیم.

"محمدمهدی خانی زاده" با توجه به اینکه به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا باید از تجمع در اماکن مذهبی و دیگر مکان ها پرهیز شود، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای انتشار محتوای فرهنگی و مذهبی و پخش برنامه ها به صورت آنلاین در فضای مجازی تأکید نمود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه شناسایی تمامی نخبگان و هنرمندان شهرستان ها در دستور کار قرار دارد گفت: برای شهرستان بهاباد آماده برگزاری هرگونه دوره های آموزشی و حمایتی برای شکوفایی استعدادها و پتانسیل های شهرستان هستیم.

"حجت الاسلام علیرضا نجیمی" راهنمایی و استفاده صحیح و سالم از استعدادهای هنرمندان را از اهداف این سازمان دانست و گفت: در صورت مشاهده توانمندی کلیه هنرمندان، امکان حضور و نمایش هنر و استعدادهای آنها را در صدا و سیما می توانیم فراهم کنیم.

در ادامه در خصوص مسائل فرهنگی و مشکلات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از جمله ساختمان اداره بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.