بررسی مسائل و مشکلات آب شرب در شهرستان بهاباد

بررسی مسائل و مشکلات آب شرب در شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز چهارشنبه 30 مرداد98 "محمد فاتحی" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و سرپرست شرکت آبفای شهری استان یزد و هیأت همراه، رؤسای ادارات آبفای شهری و آبفار شهرستان با "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دیدار و مسائل و مشکلات آب شرب این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار با تأکید بر جلب رضایتمندی و خدمت رسانی شایسته به مردم و تأمین آب شرب با کیفیت و مطلوب گفت: مردم وقتی ببینند خدمات مناسبی از سوی شرکت آب و فاضلاب در شهرستان انجام می شود قطعاً بیشتر همراهی خواهند داشت.

"محمدمهدی خانی زاده" خواستار اتخاذ راهکارهای مناسب در راستای رفع موانع اجرایی طرح های این شرکت و تسریع در روند اجرایی پروژه های مربوطه شد.

وی با اشاره به مشکلات واگذاری انشعاب در برخی کوچه ها و محله های شهر، خواستار رفع این مشکل شد که  باتوجه به پیشنهاد وی قرار شد طرح نیازسنجی انشعابات محلات شهر بهاباد تهیه شود.

افزایش فشار آب شرب، راه اندازی ایستگاه برداشت مستقیم از آب انتقالی در محله امام حسن عسکری(ع) بهاباد، نصب کنتور حجمی در آب انتقالی برای صیانت از آب تخصیصی، اجرای طرح مجتمع آبرسانی به سنجدک و روستاهای اطراف آن و تسریع در طرح آب رسانی به تنگل ها و فاضلاب آسفیچ از برخی موارد و تصمیماتی بود که در این جلسه مطرح شد.