با خدمت صادقانه به مردم اعتماد و امید را در جامعه افزایش دهیم

با خدمت صادقانه به مردم اعتماد و امید را در جامعه افزایش دهیمبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ استاندار  یزد در نشست بررسی مشکلات شهرستان های حوزه انتخابیه مهریز (بهاباد، بافق، مهریز، خاتم و ابرکوه) با تأکید بر افزایش ارتباط میان دولت، نخبگان و مردم گفت: لازم است با خدمت صادقانه به مردم، اعتماد و امید به آینده را در جامعه افزایش دهیم.

" محمود زمانی قمی"  خاطرنشان کرد:   روح حاکم بر انقلاب اسلامی و تأکید همیشگی حضرت امام رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری بر رسیدگی به مستضعفان و امور مناطق محروم کشور بوده است.

عالی ترین مقام اجرایی استان گفت به معاونان، مدیران کل و مسئولان دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد ه ام که رسیدگی به مسائل مناطق محروم و کمتر برخوردار استان را در اولویت وظایف کاری خود قرار دهند و اعتقاد دارم حضور مدیران در این مناطق که بعضاً از مرکز استان نیز فاصله دارند به ارتباط بیشتر بین مردم و مسئولان کمک می کند.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده از ظرفیت نیروی جوانی و جوانان در امور اجرایی تاکید و بیان کرد:    باید از مشاوره و دیدگاه های جوانان در امور مختلف کشور و استان استفاده کنیم.

استاندار یزد در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از همراهی امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، این دو را از افراد مردمی و پیگیر منطقه دانست و  گفت: رسیدگی به مشکلات مردم و پیگیری جدی مسائل مربوط به منطقه از جمله ویژگی های امام جمعه محترم و نماینده محترم مردم پنج شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.