بازید معاون دادگستری استان یزد از اقدامات پروژه بین ‌المللی منارید در بخش آسفیچ

بازید معاون دادگستری استان یزد از اقدامات پروژه بین ‌المللی منارید در بخش آسفیچبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی بخشداری آسفیچ؛ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد و هیئت همراه مورخ 26 شهریور 97، ضمن بازدید از اقدامات و دستاوردهای پروژه بین ‌المللی منارید در روستاهای پایلوت و تعمیمی، در نشستی که در محل دفتر توسعه روستای کمکوئیه با حضور بخشدارآسفیچ، مسئول گروه برنامه ریزی و توسعه روستای کمکوئیه و مدیر اجرایی و کارشناسان پروژه منارید، در خصوص نحوه فعالیت ها و نتایج حاصل از اجرای پروژه بین المللی منارید بحث و گفت و گو کردند.

 

بخشدار آسفیچ در این نشست گفت: اقدامات صورت گرفته توسط پروژه منارید کاملا رضایت بخش و مثمر بوده است و اکنون نیز باید اقداماتی که انجام شده ادامه یابد و منابعی که در حال حاضر وجود دارد می بایست جهت تقویت فعالیت پروژه منارید مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه باقری مدیر اجرایی پروژه منارید ضمن ارائه دستاوردهای پروژه منارید در استان، روند کار و ساختار پروژه منارید را تشریح نمود.

سپس کارشناسان پروژه منارید گزارشی از اثرات اجرای پروژه در دو بخش انسجام سازمانی و جامعه محلی ارائه دادند .
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در پروژه منارید بیان داشت: قوه قضائیه هم بنا دارد با استفاده از مدل ارائه شده و اقدامات صورت گرفته توسط پروژه منارید، در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی بویژه بحث های حاشیه نشینی و مهاجرت اقدام نماید.

رحیمی زاده افزود: امروز در اینجا حضور یافتیم تا ضمن بازدید و بررسی اقدامات صورت گرفته توسط پروژه منارید گزارشی از عملکرد پروژه تهیه نماییم و در جلسه روز آینده که توسط قوه قضاییه با حضور سایر دست اندرکاران و متولیان و فعالان در زمینه توسعه روستاها برگزار می گردد ارائه نموده و برای اقدامات آتی برنامه ریزی لازم صورت گیرد.