بازدید میدانی فرماندار بهاباد از وضعیت آب قنات های روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک

بازدید میدانی فرماندار بهاباد از وضعیت آب قنات های روستاهای سرکازه، تقویه و آشترکبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ عصر امروز پنجشنبه 10 خرداد 97 فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان با حضور در روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک از نزدیک وضعیت آب قنات آب این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

 

در ادامه این بازدیدها نشستی با حضور فرماندار، رئیس جهادکشاورزی شهرستان، دهیار و شورای اسلامی در محل مسجد روستای سرکازه برگزار شد.

 

فرماندار بهاباد در این نشست با اشاره به برنامه های عمرانی روستا، بر اولویت قرار دادن رفع مشکلات قنات روستا تأکید نمود و گفت: باید با برنامه ریزی در تمام زمينه ها نسبت به رفع مشکلات و نیازهای روستا اقدام نمود.

 

"محمدمهدی خانی زاده" رشد و توسعه روستاها را نيازمند مشارکت اهالی روستاها دانست و تصریح کرد: پیشبرد و توسعه ماندگار روستا، با مشارکت و همت روستائیان، دهیار و اعضای شورای اسلامی محقق خواهد شد.

 

"علی اکبر رحمتیان" رئیس جهاد کشاورزی شهرستان با اعلام آمادگی برای رفع مشکل قنات این روستاها بر اصلاح الگوی مصرف با استفاده از آبیاری نوین تأکید نمود.

 

پیگیری اخذ مجوز پیشکارکنی قنات روستای سرکازه، پرداخت تعهدات مربوط به مرمت قنات روستا توسط جهادکشاورزی تا پایان ماه جاری و تخصیص اعتبار برای ادامه کار مرمت قنات از محل اعتبارات سال97 و مشارکت دهیاری روستای سرکازه و همچنین بررسی اجرای طرح لوله گذاری مزارع و باغات این روستا از تصمیماتی بود که در این جلسه اتخاذ گردید.