بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از برخی پروژه های عمرانی شهرستان بهاباد

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از برخی پروژه های عمرانی شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد روز چهارشنبه 10 مرداد97 در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد به همراه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری، فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر، بخشدار مرکزی، شهردار بهاباد و جمعی از مسئولین از برخی پروژه های عمرانی شهرستان بازدید نمود.

باند دوم جاده بهاباد ـ پرک، باند دوم جاده بهاباد ـ احمدآباد، اصلاح و بازسازی شبکه های آب منطقه جلگه، پروژه خط انتقال آب به روستاهای واقع در تنگل بهدان، همیجان و فودیج و همچنین احداث میدان مسجد جامع بهاباد که جهت ساماندهی بافت تاریخی قلعه بهاباد از جمله پروژه هایی بود که بازدید به عمل آمد و در پایان نشستی در محل روستای همیجان برگزار و در خصوص جمع بندی اعتبارات شهرستان بهاباد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

فرماندار بهاباد در حاشیه این بازدیدها گفت: برای پیگیری و تسریع در روند اجرایی جاده بهاباد ـ دربند که باعث خروج بهاباد از بن بست می شود تقسیم کار خوبی جهت تسریع در روند اجرای پروژه صورت گرفت.

"محمدمهدی خانی زاده" در خصوص پروژه خط انتقال آب به روستاهای تنگل بهدان، همیجان و فودیج گفت: این پروژه به طول 22 کیلومتر و با اعتبار 100 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد که امیدواریم حداکثر ظرف 15 ماه آینده شاهد برخورداری جمعیت 2800 نفری اهالی این روستاها از نعمت آب آشامیدنی و بهداشتی باشیم.

وی افزود: باتوجه به فرسوده بودن شبکه انتقال آب به روستاهای منطقه جلگه بهاباد، بازسازی این شبکه به طول شش کیلومتر و با اعتباری بالغ بر دومیلیارد و 300 میلیون ریال در حال اجرا می باشد.

خانی زاده همچنین در خصوص میدان مسجد جامع بهاباد گفت: این میدان جهت پویایی گردشگری و احیاء بافت تاریخی قلعه بهاباد طراحی شده است و در بازدیدی که از این پروژه انجام شد اعتبارات خوبی برای تکمیل آن مد نظر قرار گرفت.