بازدید معاون عمرانی استانداری یزد از برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان بهاباد

بازدید معاون عمرانی استانداری یزد از برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ عصر روز چهارشنبه 25 اردیبهشت 98 "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به همراه "شاکری شمسی"مديركل دفتر شهری و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد سفر نمود و در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهرستان، شهردار و جمعی از مسئولین از برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان بهاباد بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این پروژه ها قرار گرفت.

بازدید از آسفالت باند دوم جاده بهاباد ـ بافق

در حال حاضر عملیات آسفالت باند دوم جاده بهاباد بافق(گردنه روستای اسفنگ تا بهاباد) در حال اجرا می باشد که مراحل پایانی این پروژه در حال اجرا می باشد.  
"محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد گفت: انشاءا... بتوانیم این محور را در عید سعید فطر به بهره برداری برسانیم.

در این بازدید "علی علیخانی" مدیرکل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مسائل و مشکلات این پروژه را بیان داشت.

 

بازدید از اجرای پروژه‌های ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد

سالن ورزش‌های انفرادی، زمین چمن طبیعی این ورزشگاه که شامل پیست دومیدانی و دوچرخه سواری می‌باشد از جمله پروژه هایی است که در این ورزشگاه در حال اجرا می باشد.
"محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این بازدید بر ارائه طرح دوساله برای تکمیل این پروژه‌ها تأکید نمود و قرار شد جلسه‌ای برای اختصاص اعتبارات ملی و استانی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شود تا بخشی از این پروژه‌ها در سال جاری و بخشی در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

 

بازدید از ساختمان موزه علوم طبیعی بهاباد:

"محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد با بیان اینکه روند اجرایی این پروژه خیلی طول کشیده است بر تعیین تکلیف این پروژه یا انتخاب پیمانکار توانمند تأکید نمود.
در این بازدید قرار شد با ترک تشرفیات، مناقصه آن برگزار شود تا انشاءا... این پروژه در هفته دولت به بهره برداری برسد.

 

بازدید از پارک بانوان بهاباد:

در این بازدید برای ادامه و تکمیل این پروژه تفاهم شد تا با همکاری راه و شهرسازی در قالب پروژه مشترک بازآفرینی شهری در دستور کار قرار بگیرد.

بازدید از مرکز سلامت شبانه روزی بهاباد:

برق رسانی به این مرکز از مهمترین مشکلات مطرح شده بود که قرار شد راهکاری برای رفع آن عملیاتی شود تا این ساختمان در هفته دولت به بهره برداری برسد.

در این بازدید " صادق نعمتی زاده" قائم مقام مدیریت توزیع برق استان یزد حضور داشت و در این رابطه توضیحاتی را ارائه نمود.