بازدید معاون امور دهیاری های کشور از برخی پروژه های در حال احداث بخش مرکزی

بازدید معاون امور دهیاری های کشور از برخی پروژه های در حال احداث بخش مرکزیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "سعيدرضا جندقيان" معاون امور دهیاری های وزارت کشور صبح امروز سه شنبه 13 آذر 97 به همراه "محمود زارع" مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و هیأت همراه در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، سرپرست بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین از برخی پروژه های در حال احداث بخش مرکزی بازدید نمود.

معاون امور دهیاری های کشور در ابتدای این سفر با حضور در مسجد صاحب الزمان(ع) احمدآباد ضمن اقامه نماز ظهر و عصر در این مسجد با اهالی این روستا دیدار نمود.

"سعيدرضا جندقيان"  در ادامه از روند احداث مرکز جامع سلامت احمدآباد بهاباد که با خودیاری و مشارکت مردمی در زمینی به مساحت 2200 متر و بازیربنای 760 متر در حال احداث می باشد بازدید در جریان مسائل و مشکلات احداث آن قرار گرفت.

وی سپس از اجرای پروژه زمین چمن مصنوعی روستای کریم آباد بهاباد که بزرگترین زمین چمن مصنوعی روستایی استان یزد با رعایت استانداردهای لازم تا دهه فجر 97 افتتاح خواهد شد بازدید نمود.

جندقيان همچنین به صورت میدانی از شهرک های جدید مسکونی روستاهای احمدآباد و کریم آباد بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این شهرک ها قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این بازدید ها جلسه ای به منظور جمع بندی مشکلات صورت گرفته برگزار و تصمیمات لازم برای رفع آنها اتخاذ گردید.