بازدید معاونین استاندار یزد و بررسی مسائل مشکلات بهاباد در حوزه صنعت و معدن

بازدید معاونین استاندار یزد و بررسی مسائل مشکلات بهاباد در حوزه صنعت و معدنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ روز دوشنبه هفتم مردادماه 98 "احمد ترحمی" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، "سیدمسعود عظیمی" معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد به همراه "محمدرضا علمدار" رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با سفر به شهرستان بهاباد در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد از روستای درند، معدن خاک صنعتی اله آباد، کارخانه کیمیاداران کویر و کارخانه در حال احداث گندله سازی بهاباد بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدهای صنعتی قرار گرفتند.

 

بازدید از روستای درند و معدن خاک صنعتی اله آباد

مسئولین ضمن بازدید از معدن اله آباد با اهالی روستای درند و ازبنگوئیه دیدار و مسائل و مشکلات این روستا در نشستی مورد بررسی قرار گرفت.

بهسازی لوله کشی و منبع آب شرب روستای درند، بهسازی جاده دسترسی به این روستا و اصلاح محدوده معدن اله آباد از برخی تصمیماتی بود که در این بازدید اتخاذ گردید.

 

بازدید از کارخانه در حال احداث گندله سازی بهاباد

در این بازدید روند پیشرفت پروژه مورد بررسی و بر تسریع در سرعت احداث کارخانه تأکید شد.

گفتنی است این کارخانه با ظرفیت پنج میلیون تن در فاصله 38 کیلومتری بهاباد واقع می باشد که با بهره برداری از آن برای 400 نفر بطور مستقیم و برای دوهزار نفر بطور غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.

 

بازدید از کارخانه کیمیاداران کویر بهاباد

در این بازدید مسائل و مشکلات این کارخانه در زمینه آب و برق مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات این واحد تولیدی اتخاذ گردید.

کارخانه کیمیاداران که تولید کننده انواع کود شيميايی، اسيد فسفريک و اسید سولفوریک می باشد به طور مستقیم برای ۳۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد نمود است.