بازدید مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد از خط انتقال آب به بهاباد

بازدید مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد از خط انتقال آب به بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد به همراه تنی چند از مسئولین این سازمان، فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد از خط انتقال آب به بهاباد بازدید به عمل آوردند.

"علی اسلامی" در این بازدید گفت: خوشبختانه پروژه خط انتقال آب به بهاباد با اعتباراتی که در سال جاری به این پروژه اختصاص داده شد، با شدت بیشتری در حال انجام است.

وی افزود: در این پروژه تاکنون بیش از 200 میلیارد ریال هزینه شده است و تا اتمام کار با سیستم های تله متری حدود 250 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

اسلامی افزود: با بازدیدی که صورت گرفته تقریباً همه کارهای سازه ای و مکانیکی به طور کامل انجام شده است و صرفاً سیستم برق آن باقی مانده است که در حال اجرا می باشد و انشاالله در ایام دهه فجر سال جاری این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.  

وی این پروژه را یکی از پروژه های اساسی استان دانست و گفت: این پروژه حدود 80 کیلومتر طول دارد  و دارای 4 ایستگاه پمپاژ، 5 مخزن بین راهی، یک مخزن انتهایی با حدود 5 هزار متر مکعب و حدود 30 کیلومتر خط انتقال برق دارد که یک پروژه نسبتاً عظیمی است.

لازم به ذکر است این پروژه از سال 1389 شروع شده است.