بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه آرون پاد

بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه آرون پادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز 28 مرداد97 در آستانه هفته دولت، از کارخانه تولید مواد شیمیایی صنعتی آرون پاد بهاباد بازدید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده"  هدف از این بازدید را قدردانی و عرض خسته نباشید به مدیران و کارگران زحمتکش کارخانه آرون پاد عنوان نمود و این کارخانه را یکی از واحدهای تولیدی موفق در شهرستان بهاباد دانست.

گفتنی است در این واحد تولیدی که بیش از 40 نفر مشغول به کار می باشند، سالانه 1200 تن مواد کمکی کنسانتره که به نوعی کف ساز می باشد تولید می کند و صرفاً مورد استفاده معدن چادرملو برای فسفر زدائی از محصولات هماتیت و بازیابی آپاتیت قرار می گیرد.

همچنین یکی از طرح های توسعه این کارخانه که به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد فعالیت در زمینه تولید محصولات نانوئی است که در تولید خمیردندان کاربرد دارد؛ این ماده وقتی در مجاورت استخوان آسیب دیده قرار گیرد، جذب استخوان شده و با هم بافت شدن سبب ترمیم شکستگی و مرمت درز و ترک ریز در مینای دندان می شود.

 

فرماندار بهاباد:

بازدید از کارخانجات تولیدی و فعالیت های عمرانی همواره لذت بخش است

 

فرماندار بهاباد در دفتر یادبود بازدید از کارخانه آرون پاد بهاباد یادداشتی مرقوم نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" در این دفتر نوشت: 

در آستانه هفته دولت، از کارخانه آرون پاد بازدید به عمل آمد، بازدید از کارخانجات تولیدی و فعالیت های عمرانی همواره لذت بخش است.

خبر مسرت آمیزی که اینجا شنیدم ورود کارخانه به بحث نانو بود که تجهیزات نیمه صنعتی آن نیز خریداری شده بود. انشاالله به زودی شاهد تولیدات محصولات نانویی در اینجا باشیم.

از مدیران و پرسنل زحمتکش کارخانه آرون پاد صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

از سرمایه گذاران این کارخانه که ایجاد اشتغال در شهرستان بهاباد نمودند قدردانی می نمایم.