بازدید فرماندار بهاباد از پروژه های راه سازی در شهرستان/آسفالت باند دوم محور بهاباد ـ کریم آباد به زودی

بازدید فرماندار بهاباد از پروژه های راه سازی در شهرستان/آسفالت باند دوم محور بهاباد ـ کریم آباد به زودیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد به همراه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان از پروژه های راه سازی از جمله باند دوم بهاباد  ـ چادرملو و باند دوم بهاباد ـ بافق بازدید نمود.

وی همچنین از محور خروجی بهاباد جهت شروع عملیات دوبانده نمودن جاده بهاباد ـ آسفیچ به طول چهارکیلومتر حد فاصل میدان خروجی تا  سه راه کویجان نیز بازدید نمود.

 

فرماندار بهاباد در بازدید از این پروژه ها با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید کارهای اساسی در شهرستان پیگیری شد که یکی از آنها راه های بین شهری و راه های روستایی بود و بحمدا... پیشرفت های خوبی داشته است.

 

"عباس اقبال" به عملیات احداث باند دوم جاده بهاباد ـ چادرملو اشاره نموده و گفت: یکی از جاده هایی که ترافیک سنگینی دارد و مشکلات زیادی برای مردم ایجاد نموده این جاده می باشد که به زودی آسفالت و تحویل اداره کل راهداری می شود و جزء راه های شهرستان بهاباد محسوب خواهد شد.  

 

وی با بیان اینکه طول جاده بهاباد ـ کریم آباد 12 کیلومتر می باشد و عملیات زیرسازی و ابنیه فنی به اتمام رسیده تصریح کرد: اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال از طریق مشارکت فرمانداری و اداره راهداری تأمین شده  که تاکنون حدود 25 میلیارد ریال هزینه شده و قرارداد آسفالت آن به مبلغ 15 میلیارد ریال منعقد گردیده است و به زودی آسفالت این مسیر شروع خواهد شد.

 

اقبال افزود: انشاا... در نظر داریم باتوجه به وجود معادن، شرکت های کشاورزی و روستاهای دهستان جلگه، این جاده را تا آخرین روستای قرار گرفته در این مسیر که روستای دهنوملااسماعیل می باشد ادامه دهیم تا شاهد تصادفات و ناراحتی هایی که متأسفانه در سالهای گذشته رخ داد نباشیم.

 

گفتنی است عملیات زیرسازی فاز دوم جاده بهاباد ـ بافق به طول 14 کیلومتر از روستای اسفنگ تا پارک کوثر در مراحل پایانی می باشد که به زودی آسفالت این پروژه پس از برگزاری مناقصه شروع خواهد شد.