بازدید فرماندار بهاباد از پروژه خط انتقال گاز به بهاباد

بازدید فرماندار بهاباد از پروژه خط انتقال گاز به بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد ظهر امروز از روند اجرای پروژه خط انتقال گاز به بهاباد در نزدیکی روستای باقرآباد بافق بازدید نمود.

عباس اقبال در حاشیه بازدید از این پروژه گفت: این پروژه با اعتبار یک هزار میلیارد ریال به  طول 70 کیلومتر در حال اجراست که تاکنون ۱۵ کیلومتر از لوله ها جوشکاری شده و پس از عایق بندی نصب خواهد شد؛ همچنین ۳۴ کیلومتر کانال حفر شده است و اکنون به معدن سه چاهون رسیده است.

وی خواستار همکاری مسئولین معدن سه چاهون و شرکت سنگ آهن بافق در اجرای این پروژه شد و گفت: در صورت عدم همکاری معدن سه چاهون با مشکلاتی مواجه خواهیم بود که علاوه بر افزایش هزینه بسیار زیاد، زمان اتمام پروژه هم به تأخیر خواهد افتاد.

اقبال افزود: کارگاه دیگری در کیلومتر 47 بعد از معدن سه چاهون نیز تجهیز شده است و در حال آماده کردن مسیر جهت حفر کانال به سمت بهاباد می باشد.

فرماندار بهاباد باتشکر از مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جناب آقای مهندس میرمحمدی استاندار محترم یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان و مساعدت های مهندس نوریان مدیرعامل چادرملو، مدیرعامل محترم شرکت فولاد غدیر ایرانیان و سرمایه گذار کارخانه گندله سازی بهاباد گفت: در صورتی که این پروژه با مشکل خاصی مواجه نشود و با همین سرعت پیش برود انشا... تا یکسال آینده مردم بهاباد از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

در این بازدید پیمانکار مربوطه ضمن ابراز رضایت از اجرای این پروژه توضیحات مبسوطی راجع به خط انتقال و نحوه لوله گذاری در این مسیر بیان نمود.