بازدید فرماندار بهاباد از روستای سرکازه برای رفع مشکلات این روستا

بازدید فرماندار بهاباد از روستای سرکازه برای رفع مشکلات این روستابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز پنجشنبه 12 اردیبهشت 98 از روستای زیبای سرکازه از توابع دهستان بنستان بخش آسفیچ بازدید و در جلسه ای که با حضور بخشدار آسفیچ، شورای اسلامی روستا، نماینده دهیار و چند نفر از معتمدین روستا حضور داشتند مسائل و مشکلات این روستا مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه خواجه پور نماینده دهیار روستای سرکازه گزارشی از اقدامات و کارهای صورت گرفته برای عمران و آبادانی این روستا بیان نمود؛ در ادامه مسائل، مشکلات و نیازهای این روستا از جمله مرمت قنات، آسفالت باند دوم روستای بنستان به سرکازه، خانه بهداشت روستا، زیباسازی محیط روستا، خانه ورزش روستایی و تجهیزات مورد نیاز آن توسط بخشدار آسفیچ، شورا و اهالی روستا مطرح و تصمیماتی برای رفع آنها اتخاذ گردید.
فرماندار بهاباد باتوجه به مشکلات مطرح شده به نقش و اهمیت آب در توسعه روستا اشاره نمود و گفت: مشکل اصلی روستا کاهش دبی آب قنات است که در کشاورزی این روستا تأثیر گذاشته، در اولویت قرار دارد و در این رابطه تصمیمات خوبی برای احیای قنات گرفته شد که امیدوریم ظرف چند ماه آینده شاهد افزایش دبی آب این قنات باشیم.
"محمدمهدی خانی زاده" افزود: برای آسفالت باند دوم روستای سرکازه به بنستان نیز تصمیم گرفته شد این باند به طول دو کیلومتر آسفالت شود که انشاءا...در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است تعیین مکانی مناسب جهت استقرار هفته ای یک روز بهورز در روستای سرکازه و تجهیز و راه اندازی خانه ورزش روستایی این روستا از دیگر مصوبات این جلسه بود.