بازدید سرزده فرماندار بهاباد از بیمارستان حکیم بهابادی

بازدید سرزده فرماندار بهاباد از بیمارستان حکیم بهابادیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد ظهر امروز چهارشنبه 14 اسفند 98 به منظور ارزیابی میزان آمادگی مراکز درمانی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، از بیمارستان حکیم بهابادی بازدید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های پرسنل شبکه بهداشت و پرستاران بیمارستان حکیم بهابادی گفت: تاکنون هیچ مورد از ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان گزارش نشده است و به رغم این موضوع آمادگی کامل در این شهرستان وجود دارد.

وی همچنین از با تشکر از همکاری مردم برای پیشگیری از این ویروس گفت: شهروندان قرنطینه های خانگی را رعایت کردند و از تجمعات غیر ضرور پرهیز کردند و این موارد به صورت کاملاً در سطح شهر مشاهده می شود و بدون شک با همدلی و همکاری مردم کرونا ویروس را شکست می دهیم.

خانی زاده تصریح کرد: بحمدالله کاهش مراجعات مردم به بیمارستان و مراکز بهداشتی نشان دهنده این است که این بیماری در شهرستان مشاهده نشده است.

فرماندار بهاباد افزود: در شهرستان بهاباد ستاد پیشگیری از کرونا ویروس تشکیل و مطابق دستور العمل های استانی و کشوری تمامی این دستورالعمل ها اجرا می شود.

خانی زاده در بخش دیگر سخنان خود به اجرای طرح هایی از جمله قرنطینه و تست تب سنجی از مسافران در ورودی شهر بهاباد و ضد عفونی کردن امکان عمومی و اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت روزانه اشاره نمود و گفت:  همه این اقدمات مؤثر بوده تا ما شاهد کرونا ویروس در شهرستان نباشیم.