بازدید سرزده فرماندار بهاباد از اداره ورزش و جوانان شهرستان

بازدید سرزده فرماندار بهاباد از اداره ورزش و جوانان شهرستانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز شنبه 13 مرداد97 به همراه معاون خود به صورت سرزده از وضعیت اداره ورزش و جوانان شهرستان، سالن ورزشی و زمین چمن ورزشگاه امام علی(ع) بازدید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به اینکه ساختمان این اداره در داخل ورزشگاه می باشد و از وضعیت مناسبی برخوردار نیست خواستار انتقال محل فعالیت این اداره به داخل شهر شد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان بهاباد با اعلام هرگونه حمایت برای توسعه ورزش گفت: باید با استفاده از مشوق های لازم، زمینه را برای حضور جوانان بااستعداد شهرستان در تمامی رشته های ورزشی  فراهم نمود.

خانی زاده با اظهار اینکه شهرستان بهاباد در حوزه ورزش مقام های استانی و حتی کشوری را کسب نموده است بر توجه بیشتر به ورزش های انفرادی تأکید و خواستار استفاده از مربیان مجرب جهت ترویج این ورزش ها شد.

همچنین در نشست صمیمی که در محل این اداره برگزار شد در خصوص تکمیل زیر ساخت های ورزشی شهرستان،  پیگیری برای راه اندازی هیأت شنا، زیباسازی و ساماندهی فضای ورزشگاه امام علی(ع)، احیا و بازسازی زمین چمن و احداث پیست دوچرخه سواری در حاشیه این زمین ورزشی و بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی در این زمینه ها اتخاذ گردید.

گفتنی است شهرستان بهاباد دارای 18 هیأت ورزشی می باشد.