بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های شهرستان بهاباد

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی، "سید مجتبی حسینی پور" رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در سفر یک روزه خود به شهرستان بهاباد در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، "محمد هوشمند" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرپرست بخشداری آسفیچ، "حسین دشتی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، از طرح های مختلف در حال اجرای این شهرستان بازدید نمود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از طرح صنعتی مجتمع گندله سازی بهاباد بازدید کرد و در جلسه ای با حضور مدیران اجرایی این کارخانه، میزان پیشرفت این پروژه که در سالجاری بعنوان یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی استان معرفی شده است مورد بررسی قرار داد.

بازدید از ساختمان درحال احداث موزه علوم طبیعی بهاباد،‌‌‌ گلزار شهدای بهاباد، شبکه بهداشت و مرکز جامع سلامت، بیمارستان حکیم بهابادی، ورزشگاه علی آباد، مجتمع آبرسانی به روستاهای سنجدک، پرک، فضل آباد، همیجان، بهدان‌ و فودیج‌ از دیگر طرح هایی بود که مورد بازدید و برای رفع مسائل و مشکلات این پروژها بررسی لازم صورت گرفت.

پروژه احداث فاضلاب روستای آسفیچ و بررسی روند اجرای آن باحضور پیمانکار و مسئولان مربوطه، ورزشگاه و مجتمع دامداری های آسفیچ و شبکه برق پایدار آسفیچ از پروژه هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

دیدار با خانواده های معظم شهدای بهاباد شهیدان خدادادی و زینلی و شرکت در جشن انقلاب دبیرستان دخترانه شهدای روستای آسفیچ از دیگر برنامه های این سفر بود.

گفتنی است در این بازدید معاونین هماهنگی برنامه و بودجه، توسعه و برنامه ریزی، مدیر نظام فنی و اجرایی، رییس حوزه ریاست و روابط عمومی و رییس حراست سازمان برنامه بودجه استان، دبیر شورای برنامه ریزی شهرستان بهاباد و همچنین معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، معاون مدیرعامل شرکت آبفار استان حضور داشتند.