بازديد فرماندار و رؤسای ادارت بهاباد از طرح های دام و طيور جهاد كشاورزی

بازديد فرماندار و رؤسای ادارت بهاباد از طرح های دام و طيور جهاد كشاورزیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهاباد؛ در دومین روز از هفته دولت فرماندار بهاباد به اتفاق مدیر جهاد كشاورزی و مسئولین ادارات شهرستان از پروژه های دام و طیور جهاد كشاورزی بهاباد نظیر تولید مرغ گوشتی و پرورش شتر مرغ و یك واحد دامداری بازدید و از نزدیك در جریان مسایل و مشكلات این واحدها قرار گرفتند.

در حاشیه بازدید این طرح ها فرماندار بهاباد در گفتگویی ضمن تبریک هفته دولت به تمامی خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: طرح های بسیار خوبی با کمک جهاد کشاورزی و تسهیلات بانک کشاورزی اجرا شده است و امروز این طرح ها مورد بازدید قرار گرفت که می تواند زمینه اشتغال زایی چندین نفر را فراهم کند.

عباس اقبال در خصوص مشکلاتی که برای این واحد ها نظیر آب و برق به وجود آمده گفت: مشکلات آب و برق یکی از اساسی ترین مشکل این طرح هاست که در حال پیگیری هستیم که این مشکلات برطرف شود.

وی همچنین از زحمات مسئولین بانک کشاورزی به خاطر همکاری با جهاد کشاورزی در زمینه ارائه تسهیلات به متقاضیان تقدیر و تشکر کرد و خواستار همکاری بیشتر شد.

در جریان این بازدید ها رحمتیان مدیر جهاد كشاورزی شهرستان بهاباد نیز درخصوص چگونگی تأسیس این واحدها و نحوه پرداخت تسهیلات و راه اندازی این واحدها توضیحاتی را ارائه نمود.