آینده روشن اشتغال زایی در انتظار شهرستان بهاباد

آینده روشن اشتغال زایی در انتظار شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز چهارشنبه 97/1/29 مهندس فرشاد سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد و هیأت همراه با مهندس خانی زاده فرماندار بهاباد دیدار و مسائل این مجتمع در حال احداث با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار با بیان اینکه امسال سال پربرکتی برای شهرستان است، توجه به ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری را از مهمترین اولویت های شهرستان عنوان نمود.

 

"محمد مهدی خانی زاده" با اعلام آمادگی هرگونه همکاری برای رفع مشکلات و نیازی های مجتمع گندله سازی بهاباد گفت: امیدواریم با رفع این مسائل شاهد اجرای هرچه سریعتر کارهای زیرساختی این کارخانه باشیم. 

 

مهندس خانی زاده آینده اشتغال زایی در شهرستان را بسیار روشن عنوان نمود و تصریح کرد: با بهره برداری از این کارخانه در دولت تدبیر و امید، بیش از نیاز شهرستان تولید اشتغال خواهد داشت.

 

مهندس فرشاد مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان و سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد گزارشی از اقدامات صورت گرفته و مشکلات پروژه را بیان نمود.

 

وی بااشاره به آینده نگری برای این مجتمع گفت: کلیه پیش بینی ها و سرمایه گذاری برای تأمین خوراک این مجتمع گندله سازی از طریق معادن اطراف شهرستان انجام شده است تا در آینده با مشکلاتی در این زمینه مواجه نشویم.

 

بعد از این جلسه از روند احداث مجتمع گندله سازی بهاباد از جمله مخزن بیست هزار متر مکعبی که تا مهرماه سال جاری به اتمام می رسد و همچنین شروع احداث سازه های فلزی این کارخانه بازدید به عمل آمد.

 

گفتنی است راه اندازی این کارخانه برای حدود 400 نفر به طور مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.