اولین جلسه شورای بسیج شهرستان بهاباد به مناسبت هفته دولت برگزار شد

اولین جلسه شورای بسیج شهرستان بهاباد به مناسبت هفته دولت برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ اولین جلسه شورای بسیج شهرستان با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج به مناسبت آغاز هفته دولت و به منظور تعیین اعضای هیئت رئیسه و بازرسین شورای بسیج شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.  

فرماندار بهاباد در این جلسه گفت: از روزی که بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شده است همواره از ثمره ی این شجره طیبه بهره مند شده است ومردم هر لحظه بیشتر از آن بهره مند می شوند.

عباس اقبال یادآور شد: امروز هنوز اول جنگ ما با دشمن است و تازه دشمن بیدار شده است و به اهمیت بسیج پی برده که اگر نتواند این قدرت را کنترل کند نابود خواهد شد.  

وی همچنین بر ضرورت گسترش بینش بسیجی در کارمندان تاکید کرد و افزود: انشاا... در آینده شاهد نهادینه شدن بینش بسیجی که یک بینش الهی است باشیم.

در پایان پس از رأی گیری آقای سیدمحمود میرابوالقاسمی به عنوان رئیس، آقای حسن عبداله ئیان به عنوان جانشین، آقایان محمدرضا عبداله ئیان و مسعود باقری به عنوان بازرسین شورای بسیج شهرستان بهاباد انتخاب گردیدند.