اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 برگزار شد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 برگزار شداولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهاباد، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر، بخشدار مرکزی و آسفیچ و سایر اعضاء با دستور کار برنامه ریزی گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم در محل فرمانداری برگزار شد.

 

امام جمعه بهاباد در این جلسه به بیان جایگاه و نقش حساس و مهم معلم و آموزش و پرورش در جامعه پرداخت و خواستار انجام کارهای فرهنگی و پژوهشی برای فرهنگیان در طول سال شد.

 

حجة الاسلام والمسلمین ابراهیمی بشکانی در ادامه بر تأمین و بهبود وضعیت معیشت فرهنگیان در جامعه تأکید و از مسئولین خواست در این خصوص به گونه ای برنامه ریزی شود تا یک معلم مجبور نباشد جهت تأمین مخارج زندگی به مشاغل دیگر روی آورد.

 

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد تکریم و بزرگداشت مقام شامخ معلم را وظیفه همه مسئولین و مردم دانست و بر آمادگی همه دستگاه های دولتی شهرستان در همکاری جهت برگزاری شکوهمند هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم تأکید نمود.

 

مهندس خانی زاده همچنین با بیان برخی از نیازها و کمبود نیروهای انسانی متخصص در شهرستان خواستار نیازسنجی و برنامه ریزی جهت هدایت تحصیلی دانش آموزان به رشته های مورد نیاز شهرستان شد.

 

گفتنی است برگزاری نمایشگاه آثار شهید مطهری، برگزاری شب شعر و خاطره، مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، همایش پیاده روی خانوادگی و تجلیل از معلمین نمونه مدارس از برخی برنامه های هفته معلم می باشد.