انقلاب اسلامی سبب نابودی بسیاری از نگرش‌هایی ضد خدایی شد

انقلاب اسلامی سبب نابودی بسیاری از نگرش‌هایی ضد خدایی شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نماز عبادی سیاسی جمعه امروز چهاردهم دیماه 97 با حضور نماینده ولی فقیه در استان یزد، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، سرپرست فرمانداری یزد، فرماندار بهاباد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری،  شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد در بین نماز ظهر و عصر طی سخنانی با اشاره به اینکه با حرکت امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی شاهد یک حرکت بزرگ در دنیا بودیم گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی تمام ادیان دیگر متحول شدند و همه کسانی که در دنیا دست اندرکار بودند سیره و رفتار خود را عوض کردند.
"آیت الله محمد رضا ناصری یزدی" با بیان اینکه برکت وجود انقلاب اسلامی سبب نابودی بسیاری از نگرش‌هایی ضد خدایی شد گفت: بسیاری در دنیا فعالیت‌های شومی را طرح ریزی می‌کردند که مادیات را مبنای کار خود قرار می‌دادند و نسبت به خدا و معاد و آخرت کینه داشتند که با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر نگرش برخی از دست اندرکاران در دنیا، سبب نابودی آنها شد.
امام جمعه یزد اضافه کرد: احیای فطرت انسان‌ها و احیای وجود خدا در ذهن‌ها، افکار و جان‌های مردم بود که سبب شد امام خمینی (ره) بتواند راه پیروزی انقلاب اسلامی را هموار سازد.
وی یکی از نقاط ضعف در کشور را عدم معرفی انقلاب اسلامی و نشر آن در کشورهای دیگر دانست و تصریح کرد: متأسفانه سفارت خانه‌های جمهوری اسلامی نسبت به معرفی انقلاب در کشورهای خارجی کوتاهی کردند و این در حالی بود که امام راحل به خوبی مردم دنیا را متوجه انقلاب اسلامی‌کرد ولی امروزه هم باز شاهد کوتاهی در معرفی و انتقال دستاوردها و اهداف انقلاب هستیم.
ناصری یزدی اثر تربیتی حضرت امام راحل را بسیار موثر عنوان کرد و اذعان داشت: امام راحل در آن زمان در تربیت نیروهای انقلابی می‌گفتند که کارهایتان برای خدا و رضایت پروردگار باشد و نه شخص، چون من چیزی از خود ندارم که شما بخواهید به خاطر من کاری را انجام دهید پس نیت کارهایتان حتما برای خدای متعال باشد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه در قبل از پیروزی انقلاب، هر کشوری که می‌توانست از ایران استفاده می‌کرد و اوج ذلت را می‌دیدیم بیان کرد: امروزه ایران اسلامی عزتمند است و در تمام دنیا به اقتدار راه حق را در پیش گرفته است و مردم دنیا، ایران را کشوری بزرگ و بااقتدار می‌دانند که نشان از فعالیت‌های شایسته بعد از انقلاب تاکنون دارد.
ناصری یزدی افزود: دشمنان در این برهه حساس میخواهند روحیه خدامحوری و شهادت طلبی و ایثارگری را از ما بگیرند ولی بدانند ما مردم و جوانان انقلابی ایران اسلامی هیچ گاه این روحیه را از دست نخواهیم داد و با توکل و اعتقاد به خدا در تمام بلاها صبر و مقاومت خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه گستره حرکت امام ره، تنها ایران نبود بلکه یک گستره جهانی بود گفت: مسئولان و دست اندرکاران نظام، اهمیت و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان بیان کنند.
ناصری با اشاره به توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی علیه ارزش‌های انسانی جامعه اسلامی گفت: بصیرت افزایی از دیگر ضرورت‌های جامعه اسلامی در عصر امروز است.