انتصاب "حسین زینلی" به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد

انتصاب "حسین زینلی" به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ طی حکمی از سوی استاندار یزد، "حسین زینلی" به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد منصوب شد

"محمود زمانی قمی" در این حکم آورده است:

با عنایت به مراتب تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان بهاباد، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به سمت سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد منصوب می نمایم.

انتظار می رود با استفاده از همه ظرفیت های بخش و در چارچوب اهداف نظام جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، تمام سعی و تلاش خویش را مصروف انجام وظایف و مسئولیت های محوله نمایید. توفیق جنابعالی را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) از خداوند متعال خواستارم.

 

گفتنی است "حسین زینلی" دارای لیسانس مهندسی برق و فوق لیسانس مدیریت دولتی و با سوابقی همچون: سرپرست بخشداری آسفیچ، مشاور جوان فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری، کارشناس مسئول سیاسی، امنیتی و اجتماعی و دبیری ستادها و شوراهای: ستاد انتخابات شهرستان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، ستاد دهه فجر شهرستان، ستاد کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته مقابله با قاچاق کالا و ارز می باشد.