انتخاب نماینده‌ای توانمند گامی مهم برای توسعه است/بهاباد 10 هزار واجد شرایط رأی دارد

انتخاب نماینده‌ای توانمند گامی مهم برای توسعه است/بهاباد 10 هزار واجد شرایط رأی داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ فرماندار بهاباد با اشاره به ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف در مناسبت‌های ملی و مذهبی به ویژه انتخابات، اظهار کرد: انتخاب نماینده قوی و توانمند،‌ گامی موثر در راستای توسعه بیش از پیش شهر و استان است.

عباس اقبال تعداد واجدین شرایط رأی دادن در شهرستان بهاباد را بیش از 10 هزار نفر عنوان کرد و ادامه داد: در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی 95 درصد واجدین شرایط در این شهرستان مشارکت داشتند.

فرماندار‌ بهاباد نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی را مستلزم نتایج دور دوم انتخابات دانست و بیان کرد: رعایت اصل امانت‌داری و بی‌طرفی در انتخابات از جمله مهمترین وظایف دست اندرکاران این دوره از انتخابات است.

اقبال با اشاره به ضرورت حضور پرشور سلایق مختلف در این دوره از انتخابات، گفت: تمام تمهیدات لازم به‌ منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه در این شهرستان اندیشیده شده است.

گفتنی است،‌ دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با برپایی 13 شعبه ثبت‌نام و اخذ رای در شهرستان بهاباد برگزار می‌شود که از این تعداد هشت شعبه ثابت و پنج شعبه سیار است.