امروز دشمن با ایجاد آسیب های مختلف سعی دارد نسل جوان را از انقلاب جداکند

امروز دشمن با ایجاد آسیب های مختلف سعی دارد نسل جوان را از انقلاب جداکندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد روز چهارشنبه 19دیماه 97 در آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج بهاباد، با بیان اینکه امروز دشمن باایجاد آسیب های مختلف سعی دارد نسل جوان را از انقلاب جداکند اظهار داشت: یکی از این آسیب ها فضای مجازی است که به طور متوسط هر ایرانی در هر شبانه روز شش ساعت از وقت خود را صرف فضای مجازی میکند که این یک خطر جدی برای خانواده هاست.
"سردارفتح الله جمیری" تصریح کرد: مجموعه سپاه یک مجموعه شناخته شده ای است که خداوند توفیقاتی به این نهاد مقدس داده است واین توفیقات چیزی نیست جز معنویت وتبغیت از ولایت مطلقه فقیه که امروز در وجود سپاه وبسیجیان موج می زند.
وی با اشاره به اینکه نهاد مقدسی مثل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که بخش عمده ای از اعتباروارزش آن به خاطر حضور بسیجیان دراین سازمان مقدس است اظهارداشت: حضور بسیجیان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه های فرهنگی و اجتماعی موجب توفیق نظام و خنثی شدن توطئه های استکبارجهانی علیه نظام شد.
سردار جمیری درادامه با بیان اینکه دغدغه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مسائل فرهنگی کشور است افزود: مسئله فرهنگ و آسیب های اجتماعی تنها مسئله ای است که دشمن برای آن سرمایه گذاری میکند و باید این مسئله را جدی گرفت.
سردار جمیری یاد آورشد: دشمن نقطه قوت ما را می داند و بر روی آن متمرکز شده است، ولی تا زمانی که فرهنگ دینی، استحکام بنیان خانواده و پشتیبانی از ولایت فقیه در کشور موج بزند دشمن نخواهد توانست کاری از پیش ببرد.
فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب، جنگ را به میدان اقتصاد و معیشت ملت ایران کشانده اند، گفت: این بارهم همانند گذشته با دژ مستحکم اراده مردم ایران مواجه و شکست می خورند.