به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ ششمین جلسه کارگروه حراست های فرمانداری استان با حضور مدیرکل حراست استاندری، فرماندار بهاباد و مسئولین حراست فرمانداری های استان در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در ابتدای این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مطالبی از جنگ تحمیلی بیان نمود و گفت: در دوران جنگ رزمندگان و به ویژه شهیدان وظیفه خود را انجام دادند و امروز ما وظیفه داریم تا با تداوم راه شهیدان به تکلیلف خود در مقابل خداوند عمل کنیم؛ خدمت به مردم موجب جلب رضایت خداوند است که این بالاترین ارزش است.

عباس اقبال با بیان اینکه مسلمان، تکلیف محور است گفت: تکلیف ما به عنوان یک مسلمان حفظ اسلام است و امروز چهره اسلام در جمهوری اسلامی است؛ اگربه نظام مقدس ما لطمه ای وارد شود، به حساب ناکارآمدی دین گذاشته می شود و لذا همه ما مسئولیت حساسی داریم.

وی باتوجه به وظیفه حساس حراست ها، بر هوشیاری در مواجهه با کجرویها تأکید نمود و گفت: حراست ها چشم و گوش نظام هستند و لذا یکی از نیازهای اساسی مسئولین حراست ها رصد وقایع و مسائل روز کشور در حوزه های مختلف است تا بتوانند به وظایف خود به خوبی عمل نمایند.

اقبال با بیان اینکه مردم پشتیبان نظام هستند و یکی از ترفندهای دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم ایجاد بی اعتمادی نسبت به نظام و مسئولین است گفت: فساد اداری از عوامل مهم بی اعتمادی مردم است و لذا حراست ها باید برای جلوگیری از ایجاد فساد ابتدا پیشگیری و در مرحله بعد محکم مقابله کنند، چون فساد اداری بنیان کشور را مثل موریانه پوک می کند.

در ادامه جلسه در خصوص اهداف و برنامه های کارگروه بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است مدیرکل حراست استانداری و مسئولین حراست فرمانداری های استان بعد از این جلسه از مقبره علامه آخوند ملاعبدا... بهابادی و موزه علوم طبیعی بهاباد بازدید نمودند.