امام جمعه بهاباد: مجلس کارآمد نیاز به حضور حداکثری در انتخابات دارد

امام جمعه بهاباد: مجلس کارآمد نیاز به حضور حداکثری در انتخابات داردبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز جمعه مورخ 18 بهمن ماه 98 با اشاره به اهمیت حرکت شهروندان در مسیر انقلاب افزود: تا زمانی که در کنار یکدیگر باشیم انقلاب ماندگار است و باید در راستای تداوم آن اهتمام بیشتری داشته باشیم.

"حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی" از مردم شهرستان خواست ، فردی را به عنوان نمایندگی  مجلس انتخاب کنند که شیفته خدمت باشد، اگر مجلس انقلابی و ارزشی بخواهیم، باید چنین نمایندگانی را راهی مجلس کنیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد در ادامه بر شرکت با شکوه مردم در انتخابات مجلس تاکید کرد و یادآور شد: این دوره مشارکت مردم در انتخابات گسترده‌تر و باشکوه‌تر از همیشه خواهد بود که تشکیل مجلس در تراز انقلاب به نمایندگان با تقوا و دشمن ستیز نیاز دارد.

وی گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس  همه مردم و گروه ها شرکت کنند تا بار دیگر قدرت و اقتدار ملی خود را به جهانیان نشان دهیم .

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات در این دوره با شکوه‌تر از گذشته خواهد بود،افزود : شرکت و حضور گسترده مردم در شعبه های اخذ رای سبب خنثی شدن توطئه ها خواهد شد .

ابراهیمی بشکانی تصریح کرد: ان شاءالله مردم همیشه در صحنه بهاباد با حضور خود در انتخابات آمار شرکت کنندگان را افزایش دهند و نشان خواهند داد تا در تمام صحنه ها حضوری فعال دارند .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد در بخشی از خطبه های نماز جمعه به ویژگی‌های نامزد اصلح اشاره کرد و گفت: فرد اصلح کسی است که اهل اجرای عدالت و مبارزه با بی‌عدالتی باشد و معتقد  به اقتصاد مقاومتی و برای پیشرفت کشور نگاهش به بیرون از مرزها و میزهای مذاکره نباشد.

امام جمعه بهاباد در ادامه به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب ایران اشاره کرد و افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و همدلی مردم و مسوولان را به دنبال دارد.

به گفته وی ایران قبل از پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷ به کشوری تبدیل شده بود که برای اداره  امور نیاز به کسب اجازه از کشورهای غربی داشت .

وی با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن به عنوان یک حادثه‌ تاریخی اهداف انبیاء و اولیا را در تاریخ بشریت در ایران تحقق بخشید خاطرنشان کرد : راهپیمایی امسال در قیاس با سال‌ های گذشته به خاطر افزایش توطئه‌های  آمریکا و حامیانش از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار است و مردم باید با  شکوهتر از گذشته در آن شرکت کنند .

خطیب جمعه بهاباد با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی‌ها به ویژه ۲۲ بهمن بامسال سیار مهم است تصریح کرد: مردم با حضور در راهپیمایی این روز پیام استقامت و وحدت را به گوش جهانیان خواهند رساند.

وی در ادامه از حضور محمدعلی طالبی استانداریزد و هیات همراه برای شرکت در افتتاح تعدادی از پروژه عمرانی و آغاز عملیات اجرایی برخی طرح ها روز پنجشنبه در این شهرستان ، گفت: این حضور مقدمه خبرهای خوبی برای توسعه و آبادانی شهرستان است و در این سفر استاندار قول هایی  برای توسعه و تامین زیرساخت های منطقه داد .