اقدامات شورای آموزش و پرورش در راستای ارتقای کیفیت آموزشی باشد

اقدامات شورای آموزش و پرورش در راستای ارتقای کیفیت آموزشی باشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با محوریت بازگشایی مدارس روز دوشنبه 31 تیرماه 98 به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، شورای اسلامی شهر و اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد.

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه رسالت آموزش و پرورش در تحویل نیروی انسانی قوی به جامعه بسیار حساس و مهم می باشد بر بهبود فضاهای آموزشی و بالا بردن کیفیت تحصیلی دانش آموزان تأکید نمود و گفت: اقدامات شورای آموزش و پرورش باید در راستای ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس باشد و در این رابطه باید از تجارب به دست آمده استفاده نمود.

"حسن رزاقی " مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از امکانات و ظرفیت های آموزش و پرورش شهرستان به بیان برخی مسائل، مشکلات و کمبودهای این مدیریت برای سال تحصیلی 98 ـ 99 پرداخت.

در این جلسه اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسه قبل، پروژه مهر، بازگشایی مدارس، آماده سازی فضاهای آموزشی و امکانات برای سال تحصیلی جدید مورد بحث و تبادل نظر شد قرار گرفت. 

اضافه شدن یک دبستان پسرانه دولتی پنج کلاسه جنب دبیرستان زینب(س) بهاباد و یک مدرسه در روستای علی آباد و ادغام دو مدرسه امام حسن مجتبی(ع) و شهید مفتح روستای احمدآباد و جانمایی خوابگاه شبانه روزی مدرسه زینب و محل احداث ساختمان جدید آموزشگاه سمیه از برخی مصوبات و موارد مطرح شده بود.