افق نگاه و شاکله برنامه های خانی زاده، فرماندار بهاباد

افق نگاه و شاکله برنامه های خانی زاده، فرماندار بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "محمدمهدی خانی زاده" بعد از معرفی شدن به عنوان فرماندار بهاباد به بیان افق نگاه و زاویه دیدی که شاکله برنامه های خود را در آینده تشکیل می دهد پرداخت و گفت: نگاه ما، نگاه قدرت طلبانه و کسب منفعت و قدرت نیست؛ نگاه ما برآمده است از حس تکلیفی است که بر ما به وجوده آمده است و آمیخته با خدمتگزاری و خدمت رسانی صادقانه به مردم است.

 

وی ادامه داد: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی وقتی معنا پیدا می کند که ما بتوانیم به مردم، با اخلاص کامل و توکل به خداوند خدمتگزاری شایسته ای انجام دهیم؛ اینکه تا کی من فرماندار باقی می مانم مهم نیست، مهم این است تا زمانی که هستم، خدمتگزاری شایسته برای مردم باشم.

 

خانی زاده تأکید کرد: بر مبنای این دیدگاهی که دارم، در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف شهرستان با هیچکس تعارف نداریم و قاطعانه در مورد او تصمیم و برخورد می کنیم.

 

وی افزود: قانون مبنای کارما هست؛ ما باید با استفاده از قانون به عنوان کلیدی برای مشکلات مردم استفاده کنیم نه اینکه کارهای مردم را قفل کنیم؛ مسئولین و کارمندان همه باید به قانون تسلط داشته باشند؛ انتظار داریم آنچه در جهت خدمت به مردم است به نحو مطلوب انجام شود.

 

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان خواستار ارائه برنامه های تنظیم شده ادارات شد و گفت: ادارات باید برنامه مدون و تنظیم شده کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشند و نتیجه این برنامه ها برای مردم ملموس و نتیجه آن را در زندگی خود ببینند. 

 

وی خطاب به مسئولین ادارات شهرستان گفت: با واژه اینکه "بیایید" پیش من و گزارش دهید که چه کاری انجام شده، رابطه خوبی ندارم؛ در بازدیدهای سرزده از ادارات و محل اجرای پروژه ها، میزان پیشرفت پروژه و رضایتمندی مردم بررسی می شود و مطابق آن تصمیم و  قاطعانه عمل خواهیم کرد.

 

خانی زاده با بیان اینکه دست هر سرمایه گذاری که حتی یک شغل در این شهرستان ایجاد کند می بوسم گفت: مسئولین ادارات موظف هستند مشکلات پیش روی سرمایه گذار در شهرستان و مرکز استان را شخصاً پیگیری و مرتفع نمایند تا با جذب سرمایه گذار و افزایش سرمایه گذاری در رفع معظل بیکاری، کاهش فقر و رفع آسیب های اجتماعی گامی مؤثر و مفید برداریم.

 

وی تأکید کرد: محرومیت زدایی از روستاها، مبارزه با فقر، رونق گردشگری که از سیاست های بنیادی دولت تدبیر و امید است باید به شکل مطلوب پیگیری شود؛ همچنین جاده بهاباد ـ دربند که یکی از راههای مهم ما است پیگیری خواهیم کرد تا انشاا... به سرانجام برسانیم.

 

خانی زاده در پایان اظهار امیدواری نمود: تمام سعی و تلاش خود را خواهم کرد تا در طول زمان تصدی فرمانداری با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری، سیاست ها و راهبردهای عملیاتی دولت تدبیر و امید را سرلوحه کارهای خود قرار دهم و با همدلی و انسجام مسئولین و مردم و با پشتیبانی مسئولیین استانی، با تعاملی که ایجاد خواهد شد در راه پیشرفت و اعتلای شهرستان گام برداریم.