افزایش قدرت نظامی ایران برای دفاع از مردم و ایجاد آرامش است

افزایش قدرت نظامی ایران برای دفاع از مردم و ایجاد آرامش استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در هشتمین روز از دهه مبارک و سی و هشتمین سالگشت پیروی انقلاب اسلامی ایران، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و خانواده شهدا در محل فرماندهی انتظامی شهرستان بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی ایران در هیچ زمانی بنای جنگ با کشوری نداشته و ندارد و افزایش آمادگی و توان نظامی که امروز شاهد آن هستیم برای رویارویی با تهدیدات دشمن و ارتقاء سطع معنوی، مادی و رفاهی مردم است.

عباس اقبال به دشمنی آمریکا با ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اشاره نمود و گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب اعلام کردیم ما فقط رژیم غاصب اسرائیل و آپارتاید افریقای جنوبی با همه کشورها رابطه داریم وباآمریکا هم علیرغم مشکلاتی که ایجاد نموده بود رابطه داشتیم تا اینکه سفارتخانه خود را تبدیل به یک مرکز جاسوسی برای از بین بردن این انقلاب نوپا نموده بود و با تسخیر سفارتخانه آمریکا این موضوع برای همه آشکار شد و ملت ایران خشم و انزجار خود را از آمریکا نشان دادند.

وی با بیان اینکه اگر کسی بخواهد اقتدار، آرامش و امنیت ما بهم بریزد تا او را از پای درنیاوریم از پای نمی نشینیم به جنگ تحمیلی اشاره نمود و گفت: ما اهل جنگ نبودیم، اما وقتی برای دفاع وارد جنگ شدیم کار را به جایی رساندیم که تمام قدرت های دنیا به این نتیجه رسیدند که جمهوری اسلامی ایران اگر قرار شد دفاع کند به این سادگی دست از سر دشمن بر نمی دارد و قدرت خود را برای دفاع از کشور نشان خواهد داد.

رئیس شورای تأمین شهرستان بهاباد با اشاره به افزایش اقتدار نظامی ایران برای دفاع از خود گفت: امروز دکترین امنیتی ما دفاع از کشور است؛ ما این اقتدار نظامی را برای دفاع از مردم خود و ارتقاء مادی، معنوی می خواهیم تا مردم در آرامش زندگی کنند.

عباس اقبال به سخنان ترامپ رییس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا اشاره نمود و گفت: ترامپ انگار در این 38 سال انقلاب اسلامی خواب بوده است و به یکباره بیدار شده است شاید نمی داند همه دولتهای امریکا از هر دو حزب آنچه در توان داشتند بر علیه انقلاب ما بکار بستند ایشان هم برنامه حداکثر کارهای نخ نما شده آنها را تکرار می کند.

وی افزود: امروز در صحنه های سیاسی جهان آنچه که مانده تفکر اسلامی امام راحل و مقام معظم رهبری است؛ اوباما می خواست دولت سوریه را از بین ببرد اما امروز می بینیم خبری از اوباما نیست و رئیس جمهور سوریه از گذشته محبوبتر و مقتدرتر در سوریه است و این نشانه پیروزی ماست و چهارسال دوره رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا هم تمام خواهد شد آنچه می ماند حق است و آنچه از بین رفتنی است باطل است.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان بهاباد به جنگ تحمیلی هشت ساله که دشمنان مستکبر به رهبری امریکا وهمکاری کشورهای خلیج فارس برای نابودی نظام اسلامی شروع کردند اشاره نمود و گفت: ما آماده مبارزه جانانه هستیم؛ در جنگ تحمیلی با دخالت مستقیم آمریکا با اینکه امکانات نداشتیم مبارزه کردیم و امروز اگر کسی بخواهد به اعتقادات، ارزشها، ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران تعدی کند به حدی از قدرت دفاعی رسیده ایم که مقام معظم رهبری فرمودند اگر اراده کنیم میتوانیم حیفا و تل آویو را با خاک یکسان کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بحول و قوه الهی با ایستادگی و مقاومت مردم و رهبرهای حکیمانه مقام معظم رهبری آنچه امروز در صحنه جهانی پیروز است ایران است و ملت ایران در روز 22 بهمن جواب یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا را خواهد داد.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد هم در این مراسم با بیان اینکه هدف نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری ایران رضای خدا و منافع مردم تصرح کرد: این مراسم صبحگاه و شامگاه در همه جای دنیا وجود دارد؛ اما آنچه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی می توانند الگو برای دنیا باشد و صف آنها را جدا می کند همت، تلاش، شجاعت و قدرت این نیروها است که در سایه رضایت الهی می بینند و لذا هرکاری که برای رضای خدا باشد باقی می ماند.

 

مطالب مرتبط: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد به روایت تصویر