افتتاح یک مرکز نیکوکاری محله در بهاباد

افتتاح یک مرکز نیکوکاری محله در بهاباد



به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مرکز نیکوکاری محله امام حسن عسکری(ع) بهاباد روز چهارشنبه 24 دیماه99 در مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، فرماندار بهاباد، امام جمعه موقت بهاباد و جمعی از مسئولان افتتاح شد .

مدیرکل کمیته امداد استان یزد در این مراسم مسئله مسکن و اشتغال را مهمترین مشکل مددجویان کمیته امداد خواند و گفت: اگر این دو مسئله حل شود، عمده مشکلات رفع می شود.

"محمد شجاعان" با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و تامین مسکن نیازمندان از اولویت های اصلی این نهاد درسال ۱۴۰۰ می باشد افزود : این نهاد بنا دارد با استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری و خیران و تامین منابع مالی به هر فرد مستعدی که بیکار هست و نیاز به حمایت دارد کمک کند.

شجاعان با بیان اینکه تامین سرپناه امن برای خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند از اولویت های دیگر امداد درسال ۱۴۰۰ می باشد اظهار داشت: ما توانستیم جهت تامین مسکن نیازمندان مجوزهای خوبی را از دفتر مرکزی دریافت کنیم و تلاش بر این است تا برای شهرستانها از ظرفیت خیران ومراکز نیکوکاری استفاده شود.

به گفته وی منابع خوبی برای شهرستان بهاباد پیش بینی شده تا مددجویان دغدغه مسکن نداشته باشند و اگر مشکل مسکن مددجو برطرف شود و سرپناهی داشته باشد دیگر مشکلات به خودی خود حل خواهد شد