غرس 158 اصله نهال به نیت شهدای شهرستان بهاباد

newsitem

در مراسمی باحضور فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین شهرستان و خانواده معظم شهدا‌ به نیت شهدای شهرستان بهاباد 158 اصله نهال در محل بوستان در حال احداث شهدای شهر بهاباد غرس شد.

فرماندار بهاباد به پویش "هر کارمند؛ حامی یک فرزند معنوی" پیوست

newsitem

در اجرای پویش "هر کارمند؛ حامی یک فرزند معنوی" محمدمهدی خانی‌زاده فرمانداربهاباد به این طرح پیوست و بر اهمیت ترویج فرهنگ مشارکت در کمک به نیازمندان تأکید کرد.

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهاباد با فرماندار بهاباد

newsitem

به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس این نهاد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهاباد با "محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد دیدار نمود.

ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد

newsitem

اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهاباد به منظور برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

بازدید فرماندار بهاباد از روند احداث کارخانه فلوتاسیون روی‌

newsitem

فرماندار بهاباد از روند احداث کارخانه فلوتاسیون روی روستای ببروئیه از توابع بخش آسفیچ بازدید نمود.

بازدید فرماندار بهاباد از روند زیرسازی جاده بنیز ـ باب دهوئیه

newsitem

فرماندار بهاباد از روند اجرای زیرسازی جاده روستای بنیز ـ باب دهوئیه بازدید و به بررسی پیشرفت اجرای آن پرداخت.

بازدید فرماندار بهاباد از روند اجرای گازرسانی به روستاهای دهستان بنستان

newsitem

فرماندار بهاباد از روند اجرای خط انتقال گاز به روستاهای دهستان بنستان از توابع بخش آسفیچ بازدید و به بررسی پیشرفت اجرای آن پرداخت.

قنات روستای اسدآباد بهاباد احیاء می‌شود

newsitem

فرماندار بهاباد از قنات روستای اسدآباد از توابع بخش آسفیچ بازدید و مشکلات پیش رو جهت احیای این قنات و به تبع احیای مزارع اسدآباد را بررسی نمود و برای رفع آن اعلام هرگونه همکاری نمود.

اعلام زمان بندی و جزئیات ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر/ اعلام چهار روش ثبت نام الکترونیک و حضوری

newsitem

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره شش خود زمان بندی و جزئیات ثبت نام الکترونیک و حضوری داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر را اعلام کرد.

اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد منصوب شدند

newsitem

فرماندار بهاباد در احکام جداگانه‌ای اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در امر برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را منصوب کرد.

بررسی میدانی روند پیشرفت پروژه‌های چند روستای بخش آسفیچ و مشکلات دیگر این روستاها توسط فرماندار بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در بازدید میدانی از چند روستای بخش آسفیچ، روند پیشرفت برخی پروژه های عمرانی، خدماتی و گردشگری را بررسی نمود و جهت رفع مشکلات این روستاها، تصمیمات و راهکارهایی اتخاذ گردید.

جشن پیوند علوی برای 55 زوج در بهاباد برگزار شد

newsitem

به میمنت میلاد مولود کعبه حضرت علی(ع)، آیین ازدواج ۵۵ زوج جوان بهاباد با عنوان جشن پیوند علوی، باحضور فرماندار بهاباد و جمعی از مسوولان محلی برگزار شد.

موسسه خیریه غیرانتفاعی خورشید نهم در بهاباد افتتاح شد

newsitem

در سالروز ولادت حضرت جواد الائمه(ع)؛ با حضور معاون سیاسی، امنیتی فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان محلی، موسسه خیریه غیرانتفاعی خورشید نهم توسط پدر شهید امیرحسین قربانی افتتاح شد .

جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد برگزار می شود

newsitem

به منظور برنامه ریزی و هماهنگی برگزای جشن ازدواج علوی برای 54 زوج جوان شهرستان بهاباد جلسه ای به ریاست فرماندار بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد جهت پاسخگویی مستقیم در سامد حضور می یابد

newsitem

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد روز دوشنبه چهارم اسفندماه از ساعت 11 الی 13 با حضور در سامانه سامد از طریق تلفن 111 به سؤالات شهروندان محترم پاسخ خواهد داد.

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی ـ اجتماعی شهرستان بهاباد

newsitem

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد با تأکید بر در نظر گرفتن پيوست فرهنگی برای اجرای هر کاری در شهرستان گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان شهرستان در برنامه ریزی هایی شهرستان ضروری می باشد.

واکسیناسیون کرونا به زودی در شهرستان بهاباد آغاز می شود

newsitem

فرماندار بهاباد باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته و سهیه اختصاص یافته برای شهرستان بهاباد، انجام واکسیناسیون از اواخر هفته آینده در بهاباد آغاز خواهد شد

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان بهاباد معرفی شد

newsitem

طی مراسمی که با حضور فرماندار بهاباد و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار شد؛ «مهدی صفار» به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهاباد معرفی شد.

پیام فرماندار بهاباد در تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن

newsitem

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد از حضور حماسی و پرشکوه قشرهای محتلف مردم که به شیوه ای متفاوت به صورت خودوریی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای پاسداشت انقلابشان شرکت نمودند و جانی تازه به...

راهپیمایی خودرویی مردم بهاباد در 22 بهمن؛ متفاوت اما با اقتدار

newsitem

مردم ولایت مدار و انقلابی بهابا با برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی، حماسه ای متفاوت اما با اقتدار را در عید انقلاب به نمایش گذاشتند.

نمایش 1 - 20 از 2,277 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 114