آغاز عملیات گاز رسانی به بهاباد و افتتاح پروژه های عمرانی در دهه فجر

آغاز عملیات گاز رسانی به بهاباد و افتتاح پروژه های عمرانی در دهه فجربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با دهه مبارک فجر، عملیات گاز رسانی به بهاباد آغاز می شود و پروژه های عمرانی، خدمانی و بهداشتی شهرستان با اعتبار 45 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

فرماندار بهاباد با اعلام این خبر گفت: در دهه مبارک فجر عملیات گازرسانی به بهاباد به طول 80 کیلومتر اجرا می شود و بیش از شانزده هزار نفر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

اقبال افزود: برای اجرای این طرح 100 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی گردیده و چنانچه مشکل خاصی پیش نیاید، پانزده ماه آینده به بهره برداری می رسد.

وی همچنین از افتتاح 17 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی با اعتبار 45 میلیارد ریال در دهه فجر خبر داد و گفت: بهره برداری از آسفالت فاز اول کمربندی شهیدرفیعیان، خیابان 22 بهمن و میدان جانباز بهاباد، ارتقاء مرکز بهداشت بهاباد به بیمارستان 38 تختخوابی، بهره مندی شهروندان از اینترنت پرسرعت 3G همراه اول، افزایش سوئیچ 400 شماره ای تلفن ثابت، افتتاح سه ایستگاه دیجیتال تلویزیونی درروستاهای تنگل فودیج، بنیز و سنجدک و بهره مندی 20 روستا از شبکه دیجیتال از مهمترین این طرح ها می باشد.