آغاز عملیات احداث ساختمان دادگستری بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

آغاز عملیات احداث ساختمان دادگستری بهاباد مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در نشستی که صبح امروز چهارشنبه 24 اردیبهشت99 با حضور فرماندار بهاباد، معاون مالی و پشتیبانی دادگستری استان، رئیس دادگاه عمومی بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار شد، پیرامون نحوه آغاز عملیات احداث ساختمان دادگستری بهاباد، تأمین اعتبارات مورد نیاز و همکاری و تعامل دستگاه های محلی برای این پروژه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ گردید.

فرماندار بهاباد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی ارزشمند رئیس دادگاه عمومی بهاباد در راستای توسعه و آبادانی شهرستان و انجام اقدامات قانونی در برخورد با متخلفین و افراد سودجو گفت: حضور مردم در دادگستری نیازمند ساختمان مناسب است.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه احداث ساختمان دادگستری شهرستان بهاباد یکی از مصوبات سفر ریاست قوه قضائیه در سال 98 به استان یزد بود تصریح کرد: توسعه فضاهای فیزیکی مناسب در راستای تکریم ارباب رجوع می باشد و در همین راستا شهرستان بهاباد آماده هرگونه تعامل و همکاری برای تسریع در احداث ساختمان دادگستری شهرستان می باشد.

معاون مالی و پشتیبانی دادگستری استان یزد با بیان اینکه دستگاه قضایی استان یزد بر اجرای دقیق مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان اهتمام جدی را دارد گفت: تعدادی پروژه را در استان یزد شروع کردیم که احداث ساختمان دادگستری بهاباد یکی از پروژه هایی است که در اولویت قرار دارد.

"مجید دهقان" با تأکید بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه های محلی و فرمانداری برای این پروژه گفت: بعد از اینکه تمام مجوزهای لازم برای پروژه اخذ شد، ساختمان دادگستری طی مدت دو سال احداث خواهد شد.

همکاری دستگاه های محلی از جمله شهرداری، شورای اسلامی شهر و  فرمانداری و پیگیری برای تأمین اعتبارات لازم برای پیشگیری از توقف اجرای پروژه و تکمیل هرچه سریعتر آن از برخی مباحث مطرح شده در این جلسه بود که در این زمینه تصمیماتی اتخاذ گردید.