آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن در شهرستان بهاباد

آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن در شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز مراسم افتتاحیه سرشماری حضوری نفوس و مسکن در شهرستان بهاباد با حضور معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری، معاون فنی و آموزشی و کارشناس مسئول فنی ستاد سرشماری شهرستان در محل فرمانداری برگزار و آمارگیران کار سرشماری حضوری در این شهرستان را شروع نمودند.

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان با تقدیر و تشکر از مشارکت مردم بهاباد در سرشماری اینترنتی گفت: خوشبختانه در مرحله اینترنتی سرشماری آنچه از مردم شهرستان بهاباد مورد انتظار بود محقق شد.

محمد هوشمند افزود: مرحله عملیاتی و خانه به خانه سرشماری از امروز آغاز و تا ۲۸ آبان ادامه خواهد داشت.

وی از مأموران سرشماری خواست حتماً  با کاور و کارت شناسایی به درب منازل مراجعه کنند.

گفتنی است این مرحله از سرشماری به صورت سنتی با حضور مأموران به در درب منازل اجرا می شود و تنها تفاوت آن با سرشماری سال های گذشته استفاده از تبلت برای درج آمار است.

شایان ذکر است افرادی که در مرحله نخست به صورت اینترنتی ثبت نام کرده اند فقط لازم است هنگام مراجعه مأموران کد آماری را ارائه دهند و افرادی هم که در سرشماری اینترنتی مشارکت نکردند می بایست اطلاعات کد پستی، کارت ملی، شناسنامه سرپرست و تمامی اعضای خانوار را در دسترس قرار دهند تا مأموران هنگام مراجعه با وقفه ای روبرو نشوند.