آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهاباد

آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهابادبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز 30 اسفند95 به مدت 7 روز در فرمانداری بهاباد و بخشداری آسفیچ شروع شد.

داوطلبان نمایندگی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا می توانند از امروز با در دست  داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.

1ـ  اصل شناسنامه عکس دار و دو نسخه تصویر کلیه صفحات آن
2ـ  اصل کارت ملی و تصویر آن
3ـ  اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم برای مردان یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی طبق ماده 10 قانون نظام وظیفه عمومی و تصویر آن
4ـ  چهار(4) قطعه عکس جدید 4 × 3
5ـ  ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و ارایه اصل و یک نسخه تصویر مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت.
6
ـ  دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان شورای روستاهای تا دویست خانوار جمعیت و ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان شورای روستاهای بالای دویست خانوار
7ـ کسانی که در دوره های قبل عضو شورا بوده اند به شرطی که در همان محل کاندیدای عضویت در شورا باشند از شرط مدرک معافند .
8
ـ  اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل جهت مشمولین ماده 28 قانون.
9
ـ  اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر
10ـ  ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.

 

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.