اعلام حمایت فرماندار بهاباد برای حفظ منافع سرمایه گذاران و تسهیل در رفع موانع تولید/ طرح های اشتغالزایی مورد نیاز شهرستان تهیه می شود

اعلام حمایت فرماندار بهاباد برای حفظ منافع سرمایه گذاران و تسهیل در رفع موانع تولید/ طرح های اشتغالزایی مورد نیاز شهرستان تهیه می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز چهارشنبه 18 مهر97 مدیرعامل شرکت آرون پاد بهاباد و هیأت همراه با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

فرماندار بهاباد در این دیدار با اعلام حمایت از سرمایه گذاران و تشکر از اشتغالزایی که در شهرستان ایجاد نموده اند گفت: تعامل و همدلی دررأس کارهای شهرستان قرار دارد و برای حفظ منافع سرمایه گذاران و تسهیل در رفع موانع تولید و مشکلات آنها، تمام مساعی خود را به کار خواهد گرفت.

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به یکی از برنامه های شرکت آرون پاد که شناسایی طرح های اشتغالزایی در شهرستان می باشد بر اولویت قرار دادن اشتغال خرد تأکید نمود و گفت: داشتن طرح های اشتغالزایی یکی از نیازهای مهم برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری در شهرستان می باشد که در این راستا مشاغل خرد به علت زود بازده بودن باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

در ابتدای این دیدار مدیر عامل شرکت آرون پاد بهاباد به بیان برخی اقدامات و طرح های توسعه این کارخانه پرداخت.

بهزاد سلطان زاده" همچنین از تشکیل شرکتی جهت تعیین و شناسایی پروژه های سود آور برای شهرستان بهاباد در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در نظر داریم با برقراری ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد ایده های نو برای کارآفرینی و شناسایی پروژه های اشتغالزایی متناسب با این شهرستان، به مردم معرفی شود.

گفتنی است در شرکت آرون پاد بهاباد بیش از 40 نفر مشغول به کار می باشند و سالانه 1200 تن مواد کمکی کنسانتره که به نوعی کف ساز می باشد تولید می کند و صرفاً مورد استفاده معدن چادرملو قرار می گیرد.