اعضای شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد مشخص شدند

اعضای شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد مشخص شدندبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ در جلسه مشترك اعضای هیأت اجرای و نظارت، اعضای شعب اخذ رأی پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهاباد مشخص شدند.

فرماندار بهاباد در این جلسه با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر و با تأکید بر دقت در انتخاب اعضای شعب اخذ رأی جهت حفظ بی طرفی و پرهیز از هرگونه فعالیت له یا علیه شخص و گروه خاص افزود: اعضای شعب باید دارای توانایی جسمی کافی، عدم رابطه خویشاوندی درجه یک سببی و نسبی با نامزدها، قانون مدار، امانت دار و بی‌طرف باشند.

عباس اقبال افزود: از دست اندرکاران هیأت اجرایی و نظارت انتظار می‌رود با اجرای دقیق قانون و رعایت اصل بی‌طرفی، اعتماد مردم را جلب نموده تا بتوانیم انتخاباتی سالم را برگزار  نماییم.

وی با بیان اینکه نگاه دنیا به میزان حضور و مشارکت مردم در این انتخابات می باشد اظهار امیدواری نمود: دشمن همیشه تلاش می کند تا حضور مردم را در انتخابات کم کند؛ اما ان شاءا... با حضور حداکثری مردم در انتخابات 7 اسفند، این انتخابات با وحدت و همدلی مردم و پرشورتر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

در پایان این جلسه اعضای شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد با هماهنگی اعضای هیأت اجرایی و هیأت نظارت، انتخاب شدند. 

گفتنی است در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، آراء مردم شهرستان بهاباد در  23 شعبه اخذ رأی ثابت و سیار جمع آوری خواهد شد.