اعضای شعب اخذ رای شهرستان بهاباد تعیین شدند/حدود 400 نفر برگزاری انتخابات را به عهده دارند

اعضای شعب اخذ رای شهرستان بهاباد تعیین شدند/حدود 400 نفر برگزاری انتخابات را به عهده دارندبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ جلسه هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بهاباد ظهر امروز یکشنبه 20 بهمن 98 به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان، بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای هیأت اجرایی انتخابات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه به منظور تعیین اعضای شعب اخذ رأی انتخابات شهرستان بهاباد برگزار شد گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نماد واقعی توجه به رای مردم است و تاثیر بسیار زیادی در آینده نظام دارد.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: مردم شهرستان بهاباد در دوم اسفند98 حماسه دیگری را برای امنیت و عزت ایران رقم می زنند و با حضور هوشیارانه و آگاهانه خود در پای صندوق های رای، دشمنان نظام را ناامید می کنند.

گفتنی است حدود 400 نفر در رده های مختلف اجرایی شامل هیات های اجرایی و بازرسی، ستاد انتخابات، نمایندگان فرماندار، اعضای شعب، کاربران، هیات نظارت، نیروی انتظامی و خدماتی جهت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهاباد همکاری می کند.

در شهرستان بهاباد 23 شعبه اخذ رأی، کار جمع آوری آرای مردم را انجام می دهند.