استقرار میز خدمت در روستاهای آسفیچ و ده جمال بهاباد به مناسبت هفته دولت

استقرار میز خدمت در روستاهای آسفیچ و ده جمال بهاباد به مناسبت هفته دولتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در سومین روز از هفته دولت 98 میز خدمت با حضور "حسین دشتی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور هماهنگی فرمانداری بهاباد، "محمدباقری" بخشدار آسفیچ و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان در روستاهای آسفیچ و ده جمال بهاباد اجرا شد. 
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بهاباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، شعار امسال هفته دولت را "شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی" بیان کرد و افزود: سیاست و نگاه دولت تدبیر و امید در موضوع خدمت رسانی به مردم، حضور دست اندرکاران دولت در میان مردم برای آگاهی و تسهیل در رفع مشکلات آنها است.
"حسین دشتی" ضمن تأکید بر اولویت بندی مشکلات روستائیان و ایجاد وحدت رویه و تسریع در حل مسائل مختلف روستاها، گفت: خوشبختانه امروز بین مردم و مسئولان شهرستان روحیه همدلی و برادری حاکم است که با این روحیه خواهیم توانست شاهد شکوفایی بخش آسفیچ باشیم.
"محمد باقری" بخشدار آسفیچ هفته دولت را بهترین فرصت برای بیان عملکرد و خدمات خالصانه دولت تدبیر و امید جهت اطلاع رسانی به مردم عنوان نمود و گفت: به لطف الهی در یک سال گذشته دولت تدبیر و امید با همه محدویت ها و شرایط اقتصادی موجود عملیات اجرایی بیش از ۵۸ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ با اعتبار بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در بخش آسفیچ را شروع شده که تعدادی از آنها به بهره برداری کامل رسیده است.
آب شرب، اشتغال، تأمین زیر ساخت پهنه دامداری ها، آسفالت و کشاورزی از مهمترین مطالبات و درخواست های روستاهای آسفیچ و ده جمال بود که در این دیدار چهره به چهره توسط اهالی این روستاها بیان شد.
همچنین مقرر شد مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان حاضر در این نشست، نسبت به پیگیری و حل مسائل و مشکلات مطرح شده اقدام نمایند.  
در این جلسه کلیپی از گزارش عملکرد یکساله دولت تدبیر و امید در بخش آسفیچ به نمایش گذاشته شد.