استفاده از شبکه های اجتماعی برای ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی

استفاده از شبکه های اجتماعی برای ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، فرماندار بهاباد به صورت سرزده از کتابخانه های فاطمیه، عطایی و شهید جلیلی بازدید و از زحمات کتابداران این کتابخانه ها تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار بهاباد در حاشیه بازدید از این کتابخانه ها با تأکید بر استفاده از همه امکانات و وسایل ارتباطی به ویژه شبکه های اجتماعی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی گفت: با استفاده از فضای مجازی می توان زمینه لازم را برای مطالعه و ترغیب مردم به كتابخوانی فراهم نمود.

"عباس اقبال" تصریح کرد: حتی باید این کتابها در بیرون از ساختمان کتابخانه ها و در مکان های عمومی قرار گیرد تا مردم راحت تر و بیشتر بتوانند با کتاب ارتباط برقرار کنند.

وی به مطالعه دانش آموزان در کتابخانه ها اشاره نمود و گفت: مطالعه دانش آموزان نباید فقط کتاب های درسی باشد و لذا آنها را باید به مطالعه کتب غیر درسی هم تشویق نمود.

ایجاد فضایی شاد و رنگین در بخش کودک این کتابخانه ها که به تازگی ایجاد شده است از نکات جالب و دیدنی این مراکز بود.

لازم به ذکر است برای جستجوی کتاب های موجود در کتابخانه ها عمومی می توانید به سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور www.samanpl.ir  مراجعه نمایید.

 

مطالب مرتبط: گزارش تصویری بازدید سرزده فرماندار بهاباد از کتابخانه های عمومی