استفاده از جوانان در کارها باعث می شود هویت، شخصیت و کار جوانان رونق بگیرد

استفاده از جوانان در کارها باعث می شود هویت، شخصیت و کار جوانان رونق بگیردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با اشاره به اهمیت دوران جوانی و لزوم حل مشکلات جوانان ابراز داشت: ستون اقتصاد مقاومتی مردم هستند و آن چیزی که اهمیت پیدا می کند استفاده از نیروی جوان است؛ مردم باید با استفاده از امکانات موجود، اقتصاد کشور را در برابر توفان حملات دشمن مقاوم کنند.

عباس اقبال با برشمردن بعضی از مشکلات، موضوع اشتغال جوانان را مطرح نمود و خاطرنشان کرد: استفاده از جوانان در کارها باعث می شود هویت، شخصیت و کار جوانان رونق بگیرد.

وی به تهدیدات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اشاره نمود و گفت: اگرچه تکنولوژی و پیشرفت دستاورد بسیار خوبی است امّا نباید از اثرات منفی آن غافل شد.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد با بیان اینکه نبود فرهنگ استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی باعث خسارت جبران ناپذیری در جامعه به ویژه در جوانان خواهد شد گفت: باید فرهنگ استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی به جوانان آموزش داده شود.

اقبال استفاده صحیح از فضای مجازی را در افزایش سطح علمی، مذهبی و سیاسی جامعه مؤثر دانست و تأکید کرد: باید با تولید محتوای مناسب از مزایای این شبکه ها استفاده نمود و تهدید را به فرصت تبدیل نماییم.

در ادامه جلسه اعضای ستاد نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون سلامت جوانان در فضای مجازی، مشکلات جوانان و برنامه های دهه فجر ارائه نمودند.